Zbiórka na ofirary wojny w Ukrainie Link w opisie

Nie wiem…Jestem daleko i tego nie widzę ale wystarczy przeciez tam nie wchodzić.Bez Auchana nie da sie żyć???To takie trudne?
Powinni gnoje umrzeć z głodu bo inaczej nic ani nikt ich niczego nie nauczy.

1 polubienie

Ja tam nie jeżdżę od chwili gdy dowiedziałam się, że dalej handlują w rosji. Ale widziałam przekaz - tłumaczenie się w TV. Zwracam tylko uwagę na jego obłudę. Nawet jeśli uczciwie wysyłają (choć tutaj trudno wierzyć w uczciwość) , to koszt wysyłki jest nieporównywalnie niższy, niż zyski płynące z marketów na sowieckich terenach :frowning:

1 polubienie

Znajac Auchan,?
Co prawda tu logo maja podobnie, z tym, ze naztwa się Alcampo?
Grosza od siebie nie dadza, a byly afery, ze przepalowywali to co klienci pozostawiali poza chlodziarkami, zbierali rezyki z pakowni mięsa, mielili i sprzedawali jako karme dla psów. Zywemu nie przepuszczą.

Miałem zakup 10 produktów / w tym część do pracy - kawa, ręczniki, płyn itd /. Komunikat się pojawia przy opcji zapłać - możesz anulować zbiórkę na pomoc robiąc zakupy na kwotę powyżej 100 zł. Chciałem by było szybciej płacąc kartą i nie bawić się w szukanie drobnych. Za mną stało kilka osób, i ruszyli do normalnej kasy przeciskając się pomiędzy paletami. W normalnej kasie rachunek to 42 zł. Kasa się zblokowała i personel miał wylane na jej irytujące komunikaty co 5 sekund - poproś obsługę o odblokowanie… Różne komunikaty przy kasach już przeżyłem / wspomóż starszych groszem, zbiórka na hospicjum, chore dziecko, przygarnij psa lub kota, a teraz jest na schronisko bo psy i koty z Ukrainy. Przecież to rola państwa wspomóc. Lubię pomoc konkretnie bo to jest wspaniałe cieszyć się szczęściem drugiego, ale to musi mieć ręce i nogi. Jak wychodziłem z szpitala to nie było żadnej zbiórki, komunikatu o pomoc. Była firma się odcięła od pomocy, / W międzyczasie zmarła mi rodzicielka /.Nieoficjalnie mi pomagali biedniejsi odemnie których kiedyś wsparłem rozmową, pomocą konkretną itd. U mnie to jest w 3 biedronkach. A jak w innych w regionie to nie wiem

Każda pomoc to jest wyrachowane ukryte kłamstwo. U mnie pomoc np na schronisko zwierząt to jedynie przez zakup towarów i artykułów tylko z tego sklepu. Babka dowiozła z zewnątrz 2 wózki karmy, kocyki, miseczki, szampony i tego od niej nie wzięli bo od konkurencji. Akcja pod opieką Caritas. Całą swą pomoc zawiozła do radia regionalnego. Na drugi dzień nie było nikogo

2 polubienia