Zdarza mi się nierzadko słuchać programu I PR o sytuacji na naszych

W tym wypadku ukarać nie mogą, w Polsce też, Jestem zdziwiony takim zdjęciem. Jeżeli zapłaciłeś, to jesteś frajer.

2 polubienia

A jak myślisz? Odpisałem że nie ma dowodu że to ja.

2 polubienia

Tak a Niemiec płakał jak sprzedawał :rofl::star_struck:. No panie my ino 3 km do kościoła, i palone to w nim nie było, ma wszystkie przeglądy serwisowe

1 polubienie

Ostatni przypadek jaki czytałem to gość jadący 249 km w Polsce 14 dni temu. Rozczarowany i zdziwiony że grupa Sped jadąca Skodą go po wyprzedzeniu zatrzymała w mieście i wyświetliła foto. Biznesmen spieszył się ale zapłacił gotówką

Na całym świecie są korki. Wybudowanie autostrady dla każdego byłoby zbyt kosztowne :wink: Chociaż z reguły korki u nas to głównie ilość aut na autostradach.
Najbardziej wkurza, gdy już zdarzy się wypadek, każdy baran zwalnia, żeby obejrzeć sobie wypadek korek gotowy.

4 polubienia

Korki to przekleństwo naszej cywilizacji. Wiem coś o tym. Nie znaleziono jeszcze na do sposobu.
A w Europie od kilku lat najbardziej zakorkowane są Niemcy. Ale i w innych krajach znam na pamięć miejsca, że według korków zegarki można regulować dwa razy dziennie.

3 polubienia

jak juz jest na miejscu pomoc to jedzie sie dalej, ale bywaja takie sytuacje, kiedy trzeba cos w rodzaju pierwszej pomocy udzielic, czy nadjezdzajacych ostrzec. o wypadku zawiadomic, ale potem jak juz sie za to wezma fachowcy? to po co im sie pod nogami platac?

2 polubienia

Odpowiedzią na korki będą auta autonomiczne, porozumiewające się między sobą.

1 polubienie

Wierzysz w bajki. Jedna globalna fala sejsmiczna, i po nieharmonijnej ludzkości.