Zdarzylo Wam sie cos odczytac jako cos innego?

Pomijam zabawne sytuacje jak nie używa sie polskich liter lub trafi się literówka .
To mogłoby by być do śmiechu, gdyby nie niebezpieczne

1 polubienie

Tak, myślałam kiedyś że to miłość, a on chciał sobie tylko pobzykać… :grin:

1 polubienie

Dal to na pismie?

1 polubienie

I wtedy była-by miłość do grobowej deski??

:rofl:To by było dobre :rofl: zmień płeć :rofl:
Jeszcze przed kościołem :rofl:
Ale czy nie można się i tego spodziewać ? :rofl:

Tak myślą prawicowe oszołomy. Wszędzie tęcza, zdrada, lewactwo, żydzi, czarni i muzułmanie.

3 polubienia

Nigdy nic powaznego.
Cos tam pewnie by sie znalazło ale…Uwazam za znacznie gorsze,odczytywanie tego co sie mowi ze z góry założonymi złymi intencjami.
Typowe w polityce.Tej “wielkiego” szczebla oraz tej na poziomie internetowych wynurzeń…Bo nie ważne co kto mówi.Ważne dla takich drani lub nawet kreatur,skąd głos pochodzi.
I niechby powiedzial cos mądrego to i tak go zayebią bo nie z ich bajki pochodzi… :exploding_head:

2 polubienia

Ale taka jest prawda… Ty też to wszędzie widzisz przecież.

Oj kilka razy na Pytamy się zdarzyło, oczy widziały co innego niż było napisane, co nie było śmieszne, zapatrzony kombinuję o co jej chodzi / bo to było w twoim zapytaniu /, zaglądam wyżej kto jest autorem i zezuję poniżej i to samo, trwało to przydługie - jakieś 20 sekund, potem samo przeszło, liczę palce, patrzę na zegarek, niby wszystko się zgadza, obdzieliłem gałki kroplami do oka, potem masaż i po godzinie ochlapałem zimną wodą

1 polubienie

Raczej nie. Geje są mi obojętni. Nie próbuje ich na siłę wyeliminować. Nie są zagrożeniem.
Za to kościół… :wink:

1 polubienie

Prawica też nie próbuje nikogo wyeliminować tylko dostrzega problem.

I szczuje. Daje przyzwolenie na nienawiść.

Dostrzegaa nienawiść właśnie w stronie przeciwnej

To nie jest nienawiść. Najwyżej kolorowe happeningi.

Widać że jesteś lewak XD

Nie przytoczę teraz konkretnego przykładu ,ale na pewno takie sytuacje miały miejsce.
Dzisiaj wszystko może być PROWOKACJĄ… :wink: :innocent:
Takie czasy.

3 polubienia

To tak, jakby ktoś chciał zmienić płeć i by mu zduna przysłali. :crazy_face:

3 polubienia

nawet eskimos moze okazac sie goralem…ze Wzgorz Golan :rofl: :rofl: :rofl:

2 polubienia

Durnota jakaś…

1 polubienie

Sterowany analfabeta funkcjonalny.

1 polubienie