Zdziwienie dnia…

Chciałam dziś, bladym świtem, ok 6:00 opłacić zamówienie internetowe dla mojej Mamy. Ma konto w banku pocztowym. Klik, klik aż dotarłam do ikonki banku, próbuję tam przejść a tu blokada i wyświetla się info że bank działa w godzinach od 7-22. Szczęka mi opadła…

2 polubienia

Poczta - państwo w państwie

4 polubienia

Przeciez dzis nie 1.04?
W metaversum POCZTA serwery tez maja godziny pracy?
Ja rozumiem, ze w moim banku poza wyznaczonymi godzinami, kiedy pracuje moj doradca mogę skorzystac tylko z porad bota, ale wszelkiego rodzaju operacje calodobowo.

1 polubienie

@okonek Dla mnie właśnie na tym polega konto internetowe w banku że jest dostępne całodobowo…,

4 polubienia

Zdarzają się przerwy na konserwacje. Ale jak do tej pory raz mi się to trafiło o 4 rano, kiedy normalni ludzie śpią. :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

No, no, uważaj! :clock4: Od kiedy to normalność mierzy się godziną pójścia spać? :wink:

2 polubienia

U mnie na pewno nie :wink:
Ja to tak zacytowalam na zasadzie ogolnej. Bo ja moge isc spac o 4 rano, ale o tej godzinie wstac???

2 polubienia

Budżetówka. Płacą za to co jest do zrobienia a nie za to co zostało zrobione.
Radzę zmienić bank.

1 polubienie

To nie mozna było przelewu zrobic, zeby sie dalej sam robil tylko trzeba bylo czekac, zeby kliknac o 7ej?

1 polubienie

Obawiam sie, ze nawet na stronę przelewu nie dalo sie wejść.

2 polubienia

@Devil To konto mojej Mamy. Mieszka w niewielkiej miejscowości i wybiera pieniądze na poczcie bo nie lubi korzystać z bankomatu i tylko dla tego…

1 polubienie

@Nunu Tak. Zgadza się.