Żeby nikt nie mówił, że kiedyś przesadzałam pisząc o tym, że dziecko nie może się spocić

https://www.edziecko.pl/rodzice/7,79361,29424333,dziecko-przynioslo-zwolnienie-z-wf-u-uwage-zwraca-jeden-szczegol.html
To dziecko samo tego nie wymyśliło - musiało przypuszczać, jakie są upodobania mamy co do sposobu traktowania dziecka przez innych
:joy: :joy: :joy:

1 polubienie

W tym wieku to madka czesto rzestaje być wzorem, a staja się nim kolerzanki
Tu rodzice przypadkiem wykazali się zdrowym rozsądkiem nie zwalniajac z lekcji WF.

2 polubienia

Mieć matkę idiotkę. Żal.

1 polubienie

Dlaczego idiotkę? Przeciez to “cureczka” wymyslila to zwolnienie
A, że dziecię jakos tak mądre inaczej? Może z dysortografia wrodzoną. To akurat dziedziczne nie jest.

2 polubienia

No idiotkę, bo po kimś dziecko takie decyzje podejmuje.

1 polubienie

Niekoniecznie. Co to kolezanek nie ma? Tiktoka? Czy innych pralni mózgu?

2 polubienia

Tiktok jest jak plac w ruchliwym mieście. Tam można znaleźć prawie wszystko, podobnie jak tutaj. Znajdziesz głupoty ciężkiego kalibru, ale trafi się czasem coś godnego uwagi …
Żeby nie było, że jestem gołosłowny, uprzedzam ewentualne hejterstwo mojej wypowiedzi (chociaż za tiktokiem naprawdę nie przepadam) zapodaję coś właśnie z tiktoka. (2 dni po czasie, ale tu nie o czas chodzi przecież)

https://www.tiktok.com/@nocneniebo.pl/video/7193685523842501893

1 polubienie

Kolego, zawsze w oczy predzej rzuci sie glupota niz cos sensownego.
A teraz ułóż z tego rebusa :wink:
Net taki jest - trzeba umiec odsiewac ziarno od plew - a i tak nie zawsze sie da.

3 polubienia

I w śmietniku, czy lumpeksie można trafić na skarby :slight_smile:

4 polubienia

Taaa, ja ułożę a nikt go potem nie rozwiąże. Już tak nie raz było.

Nie, nie. Nie dam się nabrać :grin:

2 polubienia

A wiesz, przeczytalam po raz drugi Twoja opinie o tiktoku i przypomnial mi sie wiedenski Mexicoplatz z konca lat 80. Tak jak teraz w necie - jak czegos tam nie było, to znaczyło, ze w przyrodzie nie występuje :wink::rofl:

2 polubienia

W Berlinie też jest Mexikoplatz. Ciekaw jestem, czy te dwa place w jakiś sposób ze sobą współpracują. Może należą do ogólnoświatowej grupy placów meksykańskich, ale że jest to ściśle strzeżona tajemnica to nikt niepowołany o tym nie wie…

3 polubienia

Nie wiem, w kazdym razie w Madrycie i mojej metropolii czyli Alicante takowych nie ma. A czy w miescie Meksyk sa place austriacki i niemiecki? To trzeba by do wujka G.?

1 polubienie