Zgadnijcie, czy lubię kobiety, czy mam dla nich moc uznania, szacunku,

i czy uważam, że życie społeczne powinno być nakierowane na wszechstronne ułatwianie życia kobietom?

Wielokrotnie tu pokazałeś że nie masz szacunku dla kobiet.

1 polubienie

Mylisz się, bo mam ogromny szacunek i miłość dla kobiet.

A to ty tak okazujesz miłość?

A powinienem inaczej, np. poprzez seks?

Z sobą się nie liczy.

Wsuwy międzynożne, jak sam nam udowadniałeś, sa niemądre i nieharmonijne!

2 polubienia

No bo są, przynajmniej jeśli chodzi o gatunek patologiczny, nieharmonijny, jak ludzki.

No coz, widac modka kobieta nie jest? Ten szacunek i ulatwianie zycia widze przy kazdym wpisie :rofl::rofl::rofl:
Ale kolega jest wyraznie przykladem centralizmu demokratycznego. On mowi, reszta ma demokratycznie sluchac.

1 polubienie

No twój przykład miał być 1.

1 polubienie

No ale Ty też jesteś człowiekiem. A skoro jesteś człowiekiem, powinieneś być nieharmonijny, a skoro jesteś nieharmonijny powinieneś mieć nick … nieharmonik ? :thinking:

4 polubienia

Patoharmonik? :joy::wink:

2 polubienia

Szkodliwie wysługujesz się antyspołecznym siłom. Policja nie powinna szkodzić społeczeństwu.

Wedlug mnie gdyby harmonik przyznal ze nie ma szacunku do kobiet bo obrazal ciebie to bylaby to dyskryminacja kobiet… Gdy obrazal np birbanta to znaczy ze nie ma szacunku do mezczyzn? NIE! Ma XD
Co za dziwne myslenie… czy kobiety zawsze chca byc jakas podkategoria czlowieka? XD same sie dyskryminuja i nie maja do siebie szacunku

Mam dla Ciebie odpowiednie zrozumienie.

Siłą!

1 polubienie

Wybrałem tę formę, wg mnie poprawniejszą, ale nie będę o to kruszył kopi…

1 polubienie

Na serio pisze sie siłą w tym zdaniu? Zdecydowanie lepiej wyglada silom.

1 polubienie

… i godnościom osobistom!

2 polubienia

To ą pasuje mi bardziej do przymiotnikow.
Ale jezeli rzeczownik w liczbie mnogiej od sila czy godnosc… a dobra na co mi to :rofl: zapamietam ze ą