Zgadzasz się z poniższymi opiniami o oszukaństwie i szkodliwości szczepień?

  • Nie
  • Tak
  • Trudno powiedzieć
  • Mam jeszcze inne zdanie na ten temat

0 głosujących

Łatwa jest odpowiedź logiczno-intuicyjna: Skoro cały świat milionów różnorodnych gatunków niecywilizowanej Przyrody żyje i zdrowo funkcjonuje w Doskonałym Systemie Harmonii Natury (DSHN-ie) bez szczepień, to na dodatek znając bezmyślność ludzkich instytucji cywilizacyjnych, nietrudno uznać racje poprawności nieszczepień.

Głupim bym był, gdybym uważał inaczej. :rofl:

1 polubienie

Nudny jestes i powtarzasz sie.

2 polubienia

Ale sprawy zdrowia i życia są dla ludzi najważniejsze.

Powtarzaniem teorii spiskowych ludzi nie uleczysz

1 polubienie

Bez wątpienia mam więcej racji, niż cała ludzka nauka razem wzięta, choć nie lekceważę starań wszystkich ludzi i nie wywyższam się nad nikogo.

1 polubienie

Taaaaa, jasne, nie wywyższasz się :slight_smile:

1 polubienie

Nie mam jakiegokolwiek, choćby najmniejszego, powodu do wywyższania się nad kogokolwiek, i raczej nikt nie ma na Sumieniu tyle przewin i grzechów co ja, a mam nadzieję, że zostaną mi wybaczone, więc wszystkim innym także…

1 polubienie

Jacy starzy tacy głupi.

4 polubienia

Ludzie kiedyś wierzyli, ze podroz pociągiem moze powodowac nieodwracalne zmiany w organizmie na skutek zawrotnych predkosci jakie rozwijal sklad napedzany jedna z pierwszych lokomotyw - ok. 48 km/h. A tak naprawde grozny dla zycia jest bezposrednie zetkniecie sie z rozpedzonym pociagiem.

2 polubienia

Przez długie lata lokomotywy zasilane były spalaniem drewna ze ścinanych w pobliżu drzew, a to nie mogło się podobać tym drzewom, więc mogło to źle wpływać psychosomatycznie na organizmy pasażerów.