Zgodzisz się, że jak ktoś woli nosić maseczkę, to mógłby mieć do tego prawo,

choć ewentualnie z numerem identyfikacyjnym, ale zmuszanie prawie całego społeczeństwa do chodzenia w szkodzących zdrowiu i życiu maseczkach, utrudniających oddychanie, najważniejszy proces fizjologiczny organizmu, powinno skutkować Trybunałem Stanu dla panów Kaczyńskich, Morawieckich Szumowskich, których trudno nie nazwać antypolskimi kanaliami?

(Poza sondażem. W wielu państwach rządzący nie zmuszają rządzonych do chodzenia w zagrażających zdrowiu i życiu maseczkach, utrudniających oddychanie, najważniejszy proces fizjologiczny organizmu, a czy są oni mniej odpowiedzialni i mniej kompetentni od tych polsko-języcznych?)

  • Tak
  • Nie
  • Trudno powiedzieć
  • Mam jeszcze inne zdanie na ten temat

0 głosujących

Trudno powiedzieć.

A widziałaś jakieś harmonijne stworzenia, chodzące w maseczkach szkodzących zdrowiu i życiu, utrudniających oddychanie, najważniejszy proces fizjologiczny organizmów?

Fakt, w maseczkach nie, wszyscy w butach chodzą.

W butach też nie chodzą, ale te nie są tak szkodzące zdrowiu i życiu osobników.

@harmonik, czy Ty bywasz czasem radosny? Dowcipny? Wyluzowany?
Nie musisz odpowiadać jeśli nie chcesz :relaxed:

A widziałaś setki moich zdjęć i prezentowanych utworów muzycznych (choć nie moich), pokazujących moją niezgodę, aby rządziły nami antypolskie kanalie? Wg ustaleń historyków, nasi wcześniejsi władcy sprzedawali polski lud w niewolę muzułmanom i żydom. Czułabyś się dobrze i wyluzowana przy tak rządzących?

Wiesz, jak bezmyślnymi są religie chrześcijańskie? A miały one przemożny wpływ na Polaków, i to one doprowadziły do tego, że Polska zniknęła z map Europy.

1 polubienie

Pamiętam zdjęcia, ciekawe i ładne widoki.
Utwory? No jakoś rzadko.
Wreszcie nie muszę biegać, założyłam przed chwilą słuchawki, mam już super nastrój. Może zaprezentujesz mi coś do podusi?
Proszę.

1 polubienie

A czułabyś się wyluzowana, gdyby jacyś idioci kazali wszystkim chodzić tyłem?

To sobie pogadaliśmy…
Przynajmniej próbowałam.
Nie dam się wciągnąć w syf tego świata, już mnie muzyka ogłupiła zniewoliła :relaxed:

1 polubienie

https://youtu.be/fnPUaJQmDd0

1 polubienie

m.youtube.com/watch?v=fZPjmFFeW5g

1 polubienie

Ja nie noszę maseczek i nikomu nie polecam tego szajsu.

2 polubienia

To nie jest takie proste.
W niektórych sklepach nie obsłużą klienta bez maski, rękawic i dezynfekcji rąk.
Osoby starsze patrzą na takich zabójczym wzrokiem.
Dla takiego osiedloka jak ja, działka jest zbawieniem, tam ludzie mogą “żyć” normalnie.

1 polubienie

Jest tak jak jest, bo jest całkowicie patologicznie. Rządzą specjaliści podzieleni na tysiące specjalności, ale nie ogarniający całości, jednak wymagający, aby ich traktować najpoważniej w ich specjalnościach. W rezultacie mamy tak jak mamy, czyli totalną bezmyślność.

Ja TEŻ!!!

2 polubienia