Zima jest piękna?

Lubisz zimę? Zawsze tak było?

4 polubienia

To zależy od wieku i położenia.
Dla dzieci zima to zabawa.
Dla dorosłego zima to korki, wyższe rachunki, wypadki.
Dla górala zima to dochód

2 polubienia

A dla Ciebie?

Nie cierpie zimy.
Nawet srodziemnomorskiej.
Ale byle do wiosny…

2 polubienia

Męczarnia. Co może być fajnego w zimie kiedy mieszka się i pracuje w mieście? Syf, szarość, krótkie dni, brak słońca, rachunki za centralne, spóźnione autobusy, buty zniszczone przez sól.

4 polubienia

A ja lubię zimę. Najbardziej dlatego, że nie ma upału, w którym trudno wytrzymać. Lubię jak jest śnieg i weekend, gdy można wyjechać za miasto, lepić bałwana, lubię sklepowe oznaki świąt: choinki, światełka, muzykę, lubię święta zimowe. Wolę bitwę na śnieżki od plażowania.

5 polubień

Fajnie że jesteś…Wiem ze to na chwilę ale to powiew świeżego powietrza :wink:
Czy lubie zimę?
Lubię tę prawdziwą…I bardzo mi jej czasem brakuje…
Zima w dzieciństwie była bajkowa.I to bez udawania. Biała i cicha…

2 polubienia

Kiedyś lubiłem bardziej. Nie lubie krótkiego dnia, smogu wieczorem, zimna, wilgoci a gdy jest śnieg, to raczej chlapa jak dziś. Bleeee!

6 polubień

Fuj, a rano bylo tak pieknie?

3 polubienia

Kiedyś lubiłem zimę, zabawy na bojerach po jeziorach, hokej, sanki itd ale bez dziewczyn - piszczą, płaczą a jak coś nie tak to za włosy, mają hm fochy, teraz to mniej - wypadki itd. W sumie to się nacieszyłem za dzieciaka

3 polubienia

noś kalosze, nie ma mrozu.

1 polubienie

Nie lubię, bo jest trudna (ciemno, ślisko, ponuro, zimno i w piecu trzeba palić)

Ale fakt - bywa piekna.
Dzis przed chwila zrobilam te zdjecia


4 polubienia

Baśniowe to pierwsze zdjęcie!
A ja tak kochalem w piecach palic!!!
I lapie się czasem na tym ze mi tego bardzo brakuje.Tych trzasków,szumu i rozchodzącego się ciepła…
Dawno temu,mielismy dwa piece z kafelkami które były przepięknymi płaskorzeźbami…Piece jak nasza dawna kamienica,pochodzily z 1905 roku a kafle przypominały mi…malarstwo prerafaelitow :smiling_face:

3 polubienia

Nie lubię zimy. Zimą jest zimno, trzeba się grubo ubierać, rano jest ciemno i popołudniu też. Tylko święta Bożego Narodzenia rekompensują konieczność przeżycia zimy. Aby do wiosny

3 polubienia

Jest zimno, ale chociaż nie jest gorąco. Ja myślę tak jak joko :slight_smile:

2 polubienia

Potwierdzam. Aby do wiosny. Juz niedlugo, 2 miesiące tylko…

3 polubienia

:palm_tree::palm_tree::palm_tree::green_heart:

1 polubienie