Zimno ciągle

W Anglii dooperelkowanie o pogodzie,ma swoją tradycję.To taka ucieczka od spraw ważniejszych…
W wyższych sferach przed laty,traktowano dosłowność jako coś"ordynarnego"i nie godnego gentlemana…
Dzisiaj przemieniło sie to w mało wyszukany humor,co widać w debilnej telewizji…
Ale i tak,pytanie o pogode,pozostaje jednym z “kluczowych” w nawiązywaniu kontaktów :smiling_face:
No więc…
Zimno cały czas i nie chce być inaczej…Londyńska mgła którą zaliczyłem w zeszłym tygodniu,potrafi być jak z powiesci Ridera-Haggarda…
Poleciałbym do Włoch!!!

2 polubienia

Zima w Srodziemiomorzu tez bywa paskudna. Na ten czas lepsze Kanary albo antypody. Tam lato :wink:

1 polubienie

U nas powiew wiosny. Pochmurno ale jak na luty bardzo ciepło.

Cos mi sie wydaje, ze jeszcze nie raz pogoda sie zmieni. Do wiosny daleko…

2 polubienia

Myślę, że zimno już nie będzie. Prędzej mokro. W typowo zimowych ciuszkach jest za ciepło (przynajmniej mi). Nie ma mowy o czapce, trzeba rękawiczki chować do torebki i kurtkę rozpinać, bo za ciepło :wink:

1 polubienie

Kwestia przyzwyczajenia. Ale fakt, ze jak dluzej mieszkasz w teoretycznie cieplejszym klimacie (bez mrozow) to organizm sie rozleniwia i jednak te 15- 18° w cieniu to tak akurat na wiosenną kurtke lub plaszcz. Po tym poznaje sie tubylca :joy_cat:
Turyści juz w pokoszulkach i szortach pędzą na plaze…
A Anglicy przypominają świeżo ugotowane raki.
Dobrze zakonserwowane w dużej części napojami zwanymi wyskokowymi.

2 polubienia

Oby nie.

2 polubienia

Bylem na Fuercie,3 lata temu,w styczniu.Było BOSKO!!!
Cały czas miedzy 22 a 25 stopni.

2 polubienia

W tym roku styczen byl paskudny i do tego calima czyli mgla z pustynnego pylu. Czubek nosa ledwo widac. Ale juz jest ladnie, wiosennie.

I dlatego nie wiem, czy dać tym paczkom wrócić z paczkomatu do nadawcy. Tam jednak są ciuchy :face_with_hand_over_mouth:

1 polubienie

No ale jeżeli te ciuchy są fajne i twarzowe?

1 polubienie

W jednej nie wiem co jest, bo nie mogę się skapować już :frowning: A w drugiej kurtka, która była w promocji a teraz podnieśli cenę o 50proc. przekreślili i wyjściowa cena jest jako promocyjna. Czyli ci inni ludzie, jak teraz kupią są mamieni podstepnie:/ …stary numer.

2 polubienia

A Ty masz po oszukanej cenie czy po tej tańszej? Bo jak po tańszej, to pewnie, że idź.

1 polubienie

Po tańszej. Dobra, jak nie będzie padać to jeszcze odbiorę…o ile trafię, bo mi do innego paczkomatu zawieźli :confused:

1 polubienie

Ty wszędzie trafisz. Mądra dziewczyna jesteś i poradzisz sobie :+1:

1 polubienie

O ile ktoś w łeb nie da.

1 polubienie

Nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie to nie tak łatwo. Za każdym rogiem w łeb nie dają :face_with_hand_over_mouth:

1 polubienie

Nie wiem, jak kobiety sobie radzą z tymi możliwościami wyboru. Znów nowe sweterki wystawili…No dziękuję, spróbuję odebrać. Najwyżej będzie mi musiało wystarczyć to, czego i tak mam za dużo. Choć ciuchów nie da się mieć za dużo…

1 polubienie

Da sie. Jak drzwi od mieszkania zamknac nie bedziesz mogla to jest sygnał ostrzegawczy.

2 polubienia

W sytuacjach ekstremalnych można rozważyć wynajęcie garażu i umeblowanie go samymi szafami.

2 polubienia