Złoty interes

Dlaczego rząd i bank PIS skupuje złoto? Czy dlatego, że łatwiej je “zniknąć”, jak gotówkę, czy też są inne przyczyny???

Mnie bardziej nurtuje dlaczego nasze złoto przechowywane jest w Londynie :flushed:.

ja bym zaczela kupowac tak zwane metale rzadkie
ale kaczki wiedza lepiej

1 polubienie

Rozwala mnie ta zrzedliwosc niektórych na pytamy XD praktycznie mogli by pisać tylko o kaczkach i “szamanach” … :rofl:

A już zmieniając temat to z jednej strony chciałbym żeby pis przegrało na jesieni… Bardzo jestem ciekawy jak tu będzie to wszystko wtedy wyglądać XD to odnośnie tych buntowniczych tekstów typu bank pis rząd pis prezydent pis… XD to jest też wasze nie bądźcie tacy dumni :rofl:

1 polubienie

Może wojna światowa się szykuje.

Ludzie na to nie zwracają uwagi.
Ale na lini USA-Iran-Izrael sytuacja jest krytyczna.

W tym tygodniu doszło do konfliktu USA-Rosja. Zginęło kilkunastu ekspertów z obiektu podwodnego Rosji. Nie wiadomo jak. Rosyjski okręt podwodny ochraniajacy ten “obiekt naukowy” odpalił torpedę (tafiła w cel) do amerykanskiego okrętu podwodnego. Amerykanie nie zginęli ale ponoć mają uszkodzoną jednostkę. możliwe iż w odwecie odpalili torpedę do “podwodnego obiektu naukowego” i też trafili ale skuteczniej…
[dodane:
nie wiadomo co się stało, na pewno jednak w tym co się zdarzyło brała udział jednostka podwodna US Navy, możliwe iż Ameryknie jakoś częściowo zneutralizowali torpedę -np. wybuchem własnej przeciwtorpedy, lub ją zmylili i wybuchła w jakimś oddaleniu od ich okrętu a efektem tego była smierć Rosjan, oficjalnie zginęli w pożarze]

Rosjanie pierwszy raz zmusili do wycofania się z przestrzeni miedzynarodowej amerykańskie samoloty rozpoznawcze (nad Bałtykiem).

Turcja (członek NATO) wykonała prowokacyjny gest wobec Grecji, NATO, UE i USA.
Przerzuciła ponad 40 czołgów na okupowaną część Cypru…
Wcześniej zamówiła rosyjskie systemy przeciwlotnicze (choć USA i NATO wywierały na nich duży nacisk by tego nie robić).
Prawdopodobnie chce zająć cały Cypr. I nikt im nie przeszkodzi bo tureckie lotniska są niezbędne do nalotów na Iran…

Ile Ty masz lat ? Chyba mniej niż 25… Chciałbyś żeby wróciła znana nam rzeczywistość ?

Nie chciałbym, ale jestem tutaj od roku, trochę więcej i nie wiem jak wyglądało pytamy za czasów PO🤣 chciałbym to zobaczyć…

Było zajebiście. Naprawdę. No ale przyszły pisiory i pytamy zniszczyli, ludzi przepędzili, podpalili nasz dom.

1 polubienie

No i nie było tego ciągłego narzekania na władze pewnie… Można było się skupić na ciekawszych tematach :roll_eyes::rofl:
Mysle że antypisory same rozwalił pytamy, tym że zaczął się ciągły hejt polityczny i ci normalni mając tego dość, uciekli🤣

tylko połowa. żeby już nie trzeba było przemycać za granicę po zdefraudowaniu.

1 polubienie

Złoto nie ulega spekulantom.

Też mnie się tak zdaje. Raz już był ambergold i nie był piramidą a pralnią A czyją… no nie wiem

1 polubienie

Ulega.

1 polubienie

złoto łatwo wyprać

Spekulantom nie ulega tylko smierc.
Oby jak najdluzej.

1 polubienie

Wiesz,bylo by to ciekawe,ale chyba tylko,dla przygladajacych sie z boku,

Dzięki temu nasze złoto już wychodzi z Unii :wink:

1 polubienie