Zmarł aktor Krzysztof Kowalewski

https://www.google.com/amp/s/www.rmf24.pl/fakty/newsamp-krzysztof-kowalewski-nie-zyje-aktor-mial-83-lata,nId,5033670

Czytałem, smutne

1 polubienie

Już wiem. To był, a właściwie jest i będzie, jeden z moich najbardziej ulubionych aktorów. Jak ten czas pędzi…

3 polubienia

Zagłoba
:candle:

Zawsze sprawiał wrażenie bardzo sympatycznej osoby.

1 polubienie

Dodajmy jego niezapomnianą rolę Pana Sułka!

4 polubienia

Coo???
Pan Sułek…“Ciiichooo!” :no_mouth:
Jego mina w Misiu na widok kolesia [Dzien dobry cześć i czołem] to dla mnie klaps stulecia!!! :laughing:
Brunet wieczorową porą…
Panie Krzysztofie to byl na serio,kawal mojego zycia.Jak smutno :thinking:
Czasem trudno pozbierac myśli…

3 polubienia

Sulek, Roch Kowalski i tysiace rol, ktore zycie innym umilaly.

2 polubienia

O wlasnie!!!
Kiedy ludzie odchodzą…Czasem mam przed oczami to odcinanie kartek z tamtych lat…
W piosence grupy Chicago"If You Leave Me Now",w calkowicie innym kontekscie,padaja slowa,jakze uniwersalne…
“…Jesli teraz mnie opuścisz
zabierzesz ze sobą
te najwieksza czesc mnie samego…”

2 polubienia

Przez wiele lat spotykaliśmy się dosyć często. To w radiu, to w kinie czy w TV, albo na spotkaniu bezpośrednim. Zawsze były to spotkania sympatyczne, jak z dobrym znajomym. I co, już nie więcej?

5 polubień

Glupio klikac w to “serduszko"ale fakt faktem ze juz"nigdy wiecej”…

1 polubienie

Ten rok a właściwie juz drugi, wyjątkowo dużo osób odchodzi…

Takie pokolenie.
Pomijajac, ze covid i problemy ze sluzba zdrowia to zwroc uwage, ze jesli chodzi o aktorow czy innych artystow to jakby sprawa pokolen - byly i sa roczniki lepsze i gorsze.

2 polubienia

To powojenne pokolenie powoli sie kończy. A było to dobre pokolenie.
Jedni odchodzą w biegu, jeszcze występując, inni już zupełnie odpoczywają i o tych się szybko zapomina. Kto wie kto obecnie przebywa w Domu Aktora w Skolimowie?

3 polubienia

Mozna sprawdzic, ale ja z pudelkami i pomponikami na biezaco nie jestem.

1 polubienie