Zmieniłem tytuł tematu i usunąłem sondę.

Wiem, że ludzie pragną rozrywki, by dalej i przyjemnie żyć w swym barbarzyńskim stylu, który staram się zmienić. Jestem w tym w zdecydowanej mniejszości, ale ktoś powinien chcieć stawać po stronie harmonijnych gatunków DSHN-u, przeciw złośliwie nowotworowemu gatunkowi ludzkiemu.

1 polubienie

DSHN może na mnie liczyć! :rofl:

1 polubienie

Jesteś w mniejszości i lepiej się dostosuj, a stawiać czoło możesz co jakiś czas.
Jeszcze raz zamieścisz pytanie o niepełnosprawnych dzieciach i ich uśmiercaniu przez głodzenie, to przysięgam, że dam C bana jak stąd do Chin i to jest oficjalne ostrzeżenie.

2 polubienia

To ja przechodze na odzywianie sie bananami i wracam na drzewo, zeby zostać harmonijna malpa? Bo w DSHN zamknac sie nie dam.

2 polubienia

Może zalapiesz się na jakieś wysokie stanowisko… Wystarczy być teraz grzecznym :rofl:

To nie jest mądre ostrzeżenie. Jak ja stąd odejdę, to będzie koniec tego serwisu. Poza tym weź np. tamto pytanie. Jest mądry temat bezpieczeństwa w ruchu lotniczym, jest Przyroda, jest muzyka, wszystko się harmonijnie wiąże ze sobą, ale to jest dla myślących.

1 polubienie

I POpierac PiS? :grin::stuck_out_tongue:

Właśnie sam miałem wspomnieć o pisie. Tylko opozycja czyje się zniewolona. Wystarczy popierać pis i żyjesz w raju :rofl: dla własnego dobra.

Ja nie mówię, że masz stąd odchodzić, tylko daj ludziom odetchnąć od tej harmonii na jakiś czas.

1 polubienie

@okonek wybudujemy chalupe w lesie,nad jeziorem z drewna,bedzie jak w bajce )))

Moze byc drewniana, ale w okolicy Castellon jest sporo przytulnych jaskin z biezaca woda , mozna tam sie zamelinowac. Drewno lepiej na ognisko.

1 polubienie

Mozna i jaskinie zaadoptowac,na fajne mieszkanie.
Tylkokoniecznie jeskinia z naturalnym kominem)))

Troche tego jest. W wiekszosci nawer nie sa zbadane. Ale czego sie spodziewac po kraju, który w 90% sklada sie z gor? Reszta to linia brzegowa.

1 polubienie

Sondaz jest powtórką wcześniejszego tematu, więc powinien zostac usunięty jako spam.

1 polubienie

Ale zawiera kolejne argumenty wspierające moje poglądy, cały światopogląd, paradygmat, więc jak najbardziej takie mają prawo być zamieszczane codziennie…