Zmieniłem tytuł tematu i usunąłem sondę.

Wypowiedzi pozostawiłem.

Bo sondaże są nieatrakcyjne. a uczestnictwo w nich dobrowolne :wink:

2 polubienia

Ale najbardziej ułatwiają poznanie - i to darmowe - opinii publicznej w danych tematach.

Bo nie chcę

3 polubienia

Powinienes wyciagnac odpowiednie wnioski z tego faktu.

2 polubienia

Ale jeśli Ty nie zagłosujesz, nie pokażesz innym, jak Ty myślisz w danych tematach, to gdy inni tak samo postąpią, to też nie będziesz wiedział, jak inni myślą, i będziesz miał niższą wiedzę.

1 polubienie

Przeżyję.

2 polubienia

Bo sondaże są nieharmonijne wszak czy harmonijne gibbony skaczące po drzewach tworzą i odpowiadają na jakieś sondaże?

5 polubień

Być może zauważyłeś, że zamieszczam zdecydowanie najwięcej sondaży, jednocześnie nie ograniczając nikogo do kliknięcia w sondażu z racji zamieszczania dodatkowo odpowiednich opcji. W sumie sondaże umożliwiają większe poznawanie gatunku ludzkiego i jego myślenia.

Tak w ogóle powinieneś się cieszyć, że ludzie odpowiadają w Twoich pytaniach, a nie jeszcze mieć pretensje, że nie glosują w sondażu.
To nie chodzi o powagę, a o intensywność tego samego tematu.
Zmień płytę Zbig na jakiś czas.

3 polubienia

Moze o sarenkach? To bym sie wypowiedziala. Wole je na wolności niz na talerzu.

2 polubienia

Trzeba tluc żeby wlazlo xd

1 polubienie

Może Tobie :rofl:

1 polubienie

Nie odbiegajmy od tematu…

1 polubienie

Jeśli zapoznać się z moimi pytaniami/tematami, @Bocca-Lupo, to wcale nie dotyczą tego samego tematu, lecz są zadziwiająco różnotematyczne, aczkolwiek najczęściej zdecydowana większość z nich mieści się w mojej konwencji światopoglądowej, co nie powinno uchodzić uwadze Użytkowników. Ja mogę całkiem stąd zniknąć, bo to jest dla mnie tylko pożyteczna rozrywka, gdyż dobrze wiem, jak ludzie myślą, i czego po nich można się spodziewać.

I kto to mówi.

1 polubienie

Ten który ma napisane w profilu proszę nie odbiegać od tematu

W tym przypadku to sztuka dla sztuki… Sondaż powinien mieć jasny cel dla odpowiadającego. Powinien być dostęp do opracowań i wniosków posondażowych. Nie może być zbyt częsty i powtarzać tych samych pytań… bo ludzie się nudzą i przestają odpowiadać. Zresztą z 5 odpowiedzi nie ma wniosków

1 polubienie

Na starym pytamy 90% mogłoby polecieć za duplikaty :wink:

2 polubienia

Możesz urozmaicić pytania. Zajmij się dla wytchnienia innych przyrodą, zdjęciami, muzyką, to chyba nie jest takie trudne.

2 polubienia