Znacie jakieś ukraińskie piosenki?

Rosyjskich to ja kiedyś znałem dużo. Kilkanaście lat temu ja już miałem telewizję satelitarną :satellite:, ale z niskim abonamentem, a operator też jeszcze nie miał pełnej oferty, więc z nudów w czasie przerw reklamowych ja zaglądałem na kanały muzyczne, w tym na rosyjskie kanały muzyczne.

Moja znajomość rosyjskiej muzyki (oprocz zaliczanej do klasycznej) to tak, wiem ze podobno wystepuje wprzyrodzie i jakies oficjalne CD Tatoo sie w szufladzie poniewiera.

Rosyjska, też antywojenna. Manifest przeciw wojnie w Afganistanie, lata 80te, Wiktor Coj- ,rosyjski Bruce Lee’':

W sumie tu powinno być- Życz mi, żebym nie został w tej trawie, nie- nie zostawiaj w tej trawie. Ale to szczegół.

Tutaj o historii języków słowiańskich

Tutaj kolejna piosenka

I jeszcze jedna