Znacie tytuł utworu z dzwonami na początku?

Texas -Summer Son <3

3 polubienia

Co? Usunąłem bo już odpowiedziałaś

Też to lubię. Mam na playliście w Spotify.

1 polubienie

Cieszę się że ty się cieszysz

1 polubienie

Texas - Summer Son (1999) HD - YouTube

1 polubienie

Kawałek z 1999.

:smiley: to fajnie :slight_smile:

1 polubienie

Ale widzisz jak mnie przyćmiło, że nie mogłam sobie przypomnieć, czy baba, czy chłop :smiley:

2 polubienia

Noo :joy:
Zdarza się. Ona ma dość niski głos. Mogło się pomieszać.

Ale jestem zaskoczona, czy to jakaś telepatia, czy przeznaczenie, bo nie znam angielskiego i byłam ciekawa o czym ona śpiewa. Zajrzałam na tekstowo i jestem w szoku, pasuje do tego, co w tej chwili przeżywam.

2 polubienia

Odtwarzanie oryginalnego vidoclipu do Texas - Summer Son zostało w wielu krajach zakazane za zbyt erotyczny wydźwięk.

2 polubienia

Trzeba było od razu, że to baba … A ja całą męską kartotekę przewinąłem :smiley:

2 polubienia

Ciekawe.
Kawałek klimatyczny. Dziś się takich nie gra.

2 polubienia

No bo odsyłało mnie do logowania.

1 polubienie

Dzięki Beniu, że się starałeś :* Doceniam to bardzo <3

2 polubienia

Utwór chyba z lat 80, nie mniej też go słucham

1999

1 polubienie

Nie wiem czemu tak jest ? Mi często wyskakują na YTB te same po kilka razy, choć różne do posłuchania. Po śmierci mamy często przewija się nagranie utworu na trąbce Silence / jakoś tak / o którym nawet nie myślałem w tym momencie, po prostu słucham

A widzisz, nie zawsze melodia odzwierciedla od razu emocje, ale coś w tym jest, że jednak trafia w punkt, gdy dotrzemy do tytułu, czy tekstu.

1 polubienie

Tytuł się sam przypomniał - il Silence of sound, na trąbkę jest smutny gdy ja byłem smutny, chcąc zabić ciszę i smutek bo pomyślałem o mamie czy innych rzeczach

1 polubienie