Znacie tytuł utworu z dzwonami na początku?

Jest to znany bardzo rytmiczny utwór, w którym na początku słychać melodię wystukiwaną na czymś w rodzaju dzwonów. Nie znam angielskiego, nie znam autora, nie znam tytułu, ale odkąd go usłyszałam bardzo mi się podoba. Nie jest to nowy utwór, ani jakiś bardzo stary. Ostatni w rmfce znów go słyszałam i czekałam aż na ekranie radia pojawi się wykonawca, ale nic z tego. Może ktoś wpadnie na to, o czym mówię i mi podpowie. Z góry dziękuję :slight_smile:

1 polubienie

Na wokalu kobieta czy chłop?

Chyba chłop :smiley: Potrafię zanucić, zawsze podkręcę radio, gdy ją puszczają, ale oprócz tego, że bardzo mi się podoba i ją znam, to kompletnie nie mogę sobie przypomnieć teraz nic, oprócz tych dzwonów. Takie bum bum i dalej kolejne uderzenia i melodia…

Musisz polować na to. Dużo słuchaj.
Ja niektóre nuty dopiero po kilku latach identyfikowałem.

Kiedyś chyba nawet wyczaiłam wykonawcę, ale kompletnie nie mogę sobie przypomnieć.

1 polubienie

W ciągu kilku dni na pewno się pojawi. Albo wejdź sobie na pop listę RMF i tam odsłuchaj skróty.

Może to Mike Oldfild Tubular Bels, albo miszel żar dzwony rurowe

3 polubienia

Możesz też spróbować tego triku

2 polubienia
1 polubienie

to? Tyle że to cover.

To ja pomyślałem o tym ale autorka pisze że na wokalu na być chłop.

2 polubienia

Próbowałam wejść w co było grane. ale nie przypomnę sobie, czy to było wczoraj, czy dzisiaj, gdy wsiadłam do auta.

Sprawdź usługę o której pisze wyżej.

To nie ten styl i to nie są prawdziwe dzwony, ponieważ brzmi to jak uderzanie w takie wielkie i dźwięczne dzwonki

Ale tam jest pop lista, to nie jest nowa piosenka.

Nie to przypadkiem? Lub któryś z kawałków, bo tego jest sporo.

1 polubienie

O to jest TO!!! dzięki :smiley: Już teraz wiem, że pamiętałam wykonawcę, tytuł też, tylko gdzieś mi umknął :smiley: Dziękuję <3

1 polubienie

Proszę.

Czyli co Texas- Summer Son czy Mike Oldfild

1 polubienie

Co to znaczy?