Znaczene snów.

Wierzycie w znaczenie snów? Czytacie senniki? Może coś Wam się faktycznie sprawdza? Czy jednak sny są dla Was bez znaczenia? :upside_down_face:

2 polubienia

Raczej nie przywiazuje wagi do snow.
Nie miewam snow proroczych.

2 polubienia

na ogol nie pamietam co mi sie snilo,
a na wszelkiego rodzaju senniki mam uczulenie, podobnie jak na horoskopy.

3 polubienia

Sny maja znaczenie, ale nie takie jak pisza w sennikach
W nocy nasz mozg przerabia mysli i uczucia z calego dnia, wiaze/porownuje to z podswiadomoscia i przeszloscia i czasem wychodza z tego dziwne obrazy, ktorych nie rozumiemy. Bo albo nie docieamy do naszej podswiadomosci, albo nie przypominamy sobie czegos z przeszlosci
Sny zatem maja znaczenie symboliczne i czasem udaje nam sie troche je rozszyfrowac - sa na to sposoby rozne (w kazdym razie nie te sennikowe, bo z sennikow wynikaloby ze wszyscy jestesmy tacy sami i mamy takie same doswiadczenia co nie jest prawda)
Ja po prostu relaksuje sie i przypominam sobie sen, scena po scenie powoli i czasem cos mi sie kojarzy i wyjasnia

5 polubień

Nie wierze. Dla mnie sen moze (nie musi) byc jakas proba rozwiazania tego, z czym w zyciu nie moglam sie uporac. Tego typu sny miewam!

1 polubienie

Nie wierzę, bez znaczenia.

1 polubienie

Są calkowicie bez znaczenia.Ale w tych milych,lubie sie pogrązyć choć na pare minut.

1 polubienie

A co rozumiesz przez “znaczenie”? Jak jakieś wróżby z senników co do poszczególnych elementów itp., to nie wierzę. Ale coś na pewno o człowieku po jego snach można powiedzieć i coś sobie w ten sposób uświadomić. Np. kiedy ciągle śnią mi się koszmary, budzę się w nocy z tego powodu, zasypiam i mam jakieś kolejne, to albo się mega stresuję, albo jestem chora, albo to i to. Ogólnie u mnie jak jest wszystko dobrze, to dobrze śpię, jak nie, no to zaczynają się różne problemy ze spaniem.

2 polubienia

Czasem z ciekawości zajrzę do sennika,
ostatnio jeden z moich snów miał oznaczać:
DUCHOWĄ ODNOWĘ !
No to BACH-zmieniłam część poglądów i czekam co z tego wyniknie :wink:

1 polubienie