Znakomite pomysły prezesa?

Myślę, że jak tak dalej pójdzie, to Kaczyńskiego marzenie wyborcze się spełni, i do tych co w kwarantannie i nie mogą głosować, będą służby jeździć z urnami.

6 polubień

Mnie rozwalił pomysł karła by przedstawiciele komisji wyborczych odwiedzali ludzi objętych kwarantanną. Z kartami do głosowania. Jak 10 kwietnia 2010 - po trupach do celu.

4 polubienia

No właśnie piszę, z kartami do głosowania i z urnami :wink:

4 polubienia

Urny będą ale na cmentarzach. Niech rząd przyhamuje bo nie będzie miał kim rządzić jak większość ludu sie zarazi.

4 polubienia

Duda a albo urna? No w sumoe🤣

2 polubienia

Muszą być urny, bo trumien zabraknie.

3 polubienia

W sumie wybór żaden dla wybierających - dżuma czy cholera każdego pokona i zabije, a wybrańcy są namaszczeni

1 polubienie

@Devil Głosowałam kiedyś pocztą. Nie było żadnego problemu. Niektóre kraje dopuszczają głosowanie przez profil zaufany.

2 polubienia

U nas musisz być niepełnosprawny, żeby głosować korespondencyjnie, ale kilka tygodni przed wyborami otwierają się punkty, gdzie można głosować zawczasu, na wypadek, gdybyś wiedziała, że nie będziesz w kraju w dniu wyborów. Ponadto pracodawca musi dać dwie (chyba dwie) godziny wolnego, żebyś mogła zagłosować. Nie ma za to głosowania w innych obwodach, bo mamy okręgi jednomandatowe.

1 polubienie

Lepiej nie chorujmy, bo…

2 polubienia

Ta ostatnia wypowiedź prezesa dobitnie nam uświadamia jaki ten człowiek jest zacofany społecznie, wyalienowany z rzeczywistości. Całe życie sam, otoczony służbą, bez codziennych problemów zwykłego Polaka, bez problemów materialnych, każdy kłopot na skinienie załatwiany, usuwany przez ludzi aparatu lub państwa.
Taki człowiek nie ma prawa ustawiać nam życia. Nie powiem że jego miejsce jest za murami bez furtek, ale do berła i jabłka nie powinien mieć dostępu.

5 polubień

Ale co za roznica pojsc na poczte czy do lokalu wyborczego?
Ile czasu da sie ukrywać rzeczywisty zasieg epidemii?
Walka z wirusem jest dlugotrwala i kosztowna, procesjami w kolejna “tygodnice” pierwszego zarazenia czy uzdrowienia sprawy nie zalatwisz.

2 polubienia

A moze Trybunał Kostytucyjny uzna, że w wyniku epidemii przedłuża kadencje Dudy na czas nieokreslony?

Co Ty gadasz? Co TK ma do kadencji prezydenta? On może rozpatrywać konstytucyjność skierowanych do niego ustaw i tylko tyle.
Domyślam sie ze to jest ironia albo i sarkazm, ale w dzisiejszej rzeczywistości politycznej każdy taki absurd ciałem sie stać może. Więc nie sugerujmy lepiej.

3 polubienia

Pani Przyłębska do wszystkiego jest zdolna.

2 polubienia

Fakt. Chociaż nie jest nawet zwykłym posłem.

1 polubienie

No i jest odkryciem towarzyskim Naczelnika Państwa

1 polubienie

Oby sen się nie sprawdził !!!

1 polubienie