znalazłam taki quizik?

milosniczka filmow wojennych nie jestem, wiec wynik byl do przewidzenia - strzaly nie wyszly, a wiedzialam polowe czyli 7/14

4 polubienia

36%

2 polubienia

Szedlem jak burza i…sie zalamalo.
Dalo mi to ledwie 57% bo taki wynik jest podany…Naliczylem az 6 bledow gdy wybieralem z 2 a nie z 3 filmow…

2 polubienia

to jest quiz z portalu naszego dawnego landlorda czyli wp
lepiej policzyc to czerwone i zielone na gorze i zastosowac system punktacji quizow z GW.

1 polubienie

Ale to sie chyba nie zgadza bo pierwsza,prawidlowa odpowiedz mi sie nie ukazala w pasku…

Jeszcze gorzej: 43%!

1 polubienie

21% Strata czasu :frowning:
Nie wiem czym się kierował autor quizu, bo większością tych kadrów można obdzielić do drugi film wojenny.

3 polubienia

wiadomo - wirtualna polska -:rofl::joy:
tam maja czasem nawet ciekawe quizy, ale juz tez bagno zaczyna sie robic. zaniedbuja wszystko poza celebrytami z Koziej Wolki.

no niezupelnie - ale ja jestem w duzym stopniu wzrokowcem.
i filmomanka tez

1 polubienie

Też 7/14, chociaż trudność duża z tytułu tłumaczenia tytułu :wink:

3 polubienia

Nie do końca.Jesli sie tym interesujesz,potrafisz 1/3 odrzucic bez wahania.Jesli nie,nie powinienes narzekać.
Dla mnie szkoda ze autor skupil sie na filmach z ostatnich 20 lat [mniej wiecej].Filmy wojenne i to pelna parą,krecono juz w czasie wojny.

3 polubienia

Sa twarze aktorow i to stanowi w tym przypadku wyroznik.

1 polubienie

akurat ja mam problem z rozroznianiem twarzy
patrze na ujecie i szczegoly - tym nadrabiam
nie wiem czy prozopagnozja to akurat choroba, ale jak juz zaszufladkuje punkty kardynalne facjaty i sposob poruszania sie to problemu nie mam - wrzucam gdzies w podswiadomosc i poznaje nawet w przebraniu.

1 polubienie

Nie chodzi o to by znac nazwiska aktorow,tym bardziej ze nie zawsze są tego warci na dluższą mete.Niemniej twarze,konkretne ujecia to cos,co sie zapamietuje.I co bardzo czesto bywa pomocne w wielu quizach.
Tu akurat ,poza paroma przypadkami,mamy twarze aktorow ktorzy na status gwiazdy musza jeszcze poczekac ale gdyby quiz byl bardziej urozmaicony,mogloby to wyglądać inaczej.

1 polubienie

a czego sie po wp spodziewasz?

1 polubienie

Niczego nadzwyczajnego.Gdyby nie wstawianie zdjec wlasnie,robilbym to sam znacznie ciekawiej.A oni tam,sa za mlodzi i za malo widzieli.

to jest problem mlodych wilczkow nie moj.
bardziej pewnych socjopatow plus co ich promuja
dzis w prostym teletekscie w TV trafilam na temat demokracji
akurat bylo to zrozumienie dowcipu ze schodow - L’esprit de l’escalier w kwestii demokracji - bo demokracja zaczyna byc demokracja smartfonow i serwisow spolecznosciowych nie zdazylam zarejestrowac kto?
informatyka to nauka o sposobach gromadzenia, przetwarzania i wykorzystwania infowmacji a technologa ja wspmaga
znaj wroga swojego a zlosliwie - lepiej sie w lustrze nie przegladaj

1 polubienie

Tez jestem tego zdania
A wynik mam jeszcze gorszy

1 polubienie

Tez mam ten problem
A jak dawno kogos nie widze to poznajei po fryzurach i stylu ubrania

Czego by nie rzec,quiz bardzo ciekawy tylko troche za malo urozmaicony.Szkoda bo dlugo pewnie nie bedzie podobnego.