znowu się wstydu najadłam przez naszych kopaczy piłki.

kiedy oni w koncu cos wygraja? ja rozumiem - dac sobie bramke wbic, ale 5??? i to do zera?
i jeszcze tradycyjne - przeciez sie starali, moglo byc gorzej?

3 polubienia

Postanowiłam nie oglądać tego meczu, bo chyba miałam czuja. Oni wygrali poprzedni mecz.
Zakończyłam moją potyczkę ze sportem na siatkarzach, ci to przynajmniej wygrali.

1 polubienie

Dobrze że nie oglądałem bo bym rzucił flaszką w telewizor. Podwójna strata.

2 polubienia

dolicz jeszcze zszarpane nerwy jako strate.

2 polubienia

Przestańcie uważać piłkę nożną za sport narodowy. To przeszłość. Ile jeszcze trzeba dowodów?

3 polubienia

Ja wcale nie uważam, mało tego, ja nawet nie lubię oglądać.
Jestem zawziętą kibicką, dlatego jak są jakieś rozgrywki Polaków zawsze oglądam bez różnicy na dyscyplinę

2 polubienia

Co wy chcecie? W takiej grupie zrobili 6 pkt. choć byli słabiej wyszkoleni od pozostałych drużyn. Przegrali wysoko i z dużo lepszymi.

4 polubienia

Moze niech w totolotka zagraja,)))

3 polubienia

Jak wam się chce tak nakręcac ludzi na hejt… No przegrali bo mieli przegrać, to tak jakby skoczek z Hiszpanii startówal w skokach narciarskich i zajął ostatnie miejsce w kwalifikacjach bo miał zająć to miejsce zgodnie z wszystkimi prawami fizyki XD i chodzi tutaj o reprezentację młodzieżowa w której polska jest dużo słabsza niż w podstawowej więc tym bardziej.

1 polubienie

nawet nie wiem o jakim meczu mówisz @okonek. Do tego stopnia wykreśliłem z jaźni potyczki naszych piłkarzy. Owszem zdarza się mi interesować/oglądać Ligę Mistrzów.
O wiele więcej wrażeń dostarczają nasi siatkarze.

1 polubienie

Jak to kiedy???
A kto wygral z Włochami i to w Bolonii?
Kto wygral z Belgią?
Wystarczy by w tym turnieju decydowal bezpośredni mecz a już byśmy i awansowali,i byli na igrzyskach!
Ta druzyna zrobila ogromny postep bo takiej szansy nie było od chyba 20 lat…

1 polubienie

Na tym oraz poprzednim forum,notorycznie odnoszę wrazenie ze tylko porażka sprawia większości jakąs chorą satysfakcje.
Załóż temat w momencie sukcesu i góra 4 osoby cos powiedzą…

1 polubienie

Reprezentacja do 21 lat. A ze tu sport narodowy to sasiedzi na mecz zaprosili. Dobrze, ze choc winem na pocieszenie napoili. No i bede z musu kibiciwac Hiszpanom.

1 polubienie

Dobra, ale Ty tego wczoraj nie ogladales z Hiszpanami. Ja sie tylko zale, nie ciesze z porazki.

Dobrze że nie musiałaś zakładów obstawiać :smiley:

Bylabym niepatrotyczna - obstawolabym tubylcow, naprawde ladnie mlodziez grala

1 polubienie

problem w tym @okonek, że w kraju tak jak w piłce - nie wiele się robi na rozwój (stawia, pomaga młodym)

u nas w PL robi sie akcje “orliki” a tu po prostu sie je buduje - czasem jest to klepisko i dwie bramki - plus niewielka trubuna i jakies grillowisko obok, bo niedzielny mecz miedzy dwiema wioskami to metoda na spedzanie wolnego czasu.
i rzeczywiscie szkolki pilkarskie dzialaja przy kazdym klubie nawet niewielkim - no powiedzmy pozawodowa trzecia liga - czyli sponsorowani przez lokalnych “biznesmenow” typu bar i sklepik.

1 polubienie

Ja tam sie wstydze tylko sa,aa siebie.
Pilki nie kopie,lezacego tez nie.

2 polubienia

Hiszpanie to jak pisalam - oni o piciu, jedzeniu i pilce to moga na okraglo, zaproszenia na wspolne ogladanie meczu sie nie odmawia, jak powazniejsze imprezy to czesto ci co mieszkaja na parterze wystawiaja telewizor i robi sie spontaniczny kacik kibica, a teraz sie ciesza, bo nie tylko sub21, ale i dziewczyny w pilce noznej ida jak burza.
a co ja moge? jakzes wlazl miedzy wrony?