Znowu ta gówniara z paletką?

Ja myślę, że sprawa jest przesądzona i Vekic tylko się broni. Chociaż żal Lewego po dzisiejszym “występie”…

3 polubienia

Występ Barcy z Realem też mu nie pomoże.

2 polubienia

Ciekawe kiedy Barça pojdzie po rozum do glowy, zmieni trenera i Pique na emeryturę odeśle. Niech się zajmie biznesem i młodą narzeczoną. Ale niestety ten klub jest stanem umyslu…

2 polubienia

Dobrze że mamy więcej niż jednego dobrego sportowca.

3 polubienia

I kogo wezmą na trenera? Oni tam wszyscy dalej wierzą w DNA Barcy, a z takim myśleniem daleko nie zajadą. Powoli zaczyna brakować trenerów z tą ich filozofią.

A w sprawie Igi i Lewego sprawa będzie prosta. Jeszcze 2-3 lata i Iga będzie sportową ambasadorką naszego kraju nr 1. No chyba, że ktoś nowy wyskoczy z kapelusza…

5 polubień

Katalonczycy, jak tu sie mowi to “kwadratowe glowy” - po naszemu chyba najblizej do “zakute łby”
im nie przetlumaczysz…
a Lewandowski? latka niestety lecą, hiszpanskie zespoly to w ogole specyficzne jesli chodzi o zawodnikow obcokrajowcow, jesli nie pochodza z latynoskiego kregu kulturowego - przekonal sie o tym dosc bolesnie juz niejeden zawodnik z Beckhamem na czele.
Iga dopiero wchodzi (co prawda to wejscie smoka jest), wiec wiele przed nia.

3 polubienia

Sukcesow nam nie brak [lekkoatletyka,kolarstwo kobiet, szermierka,wspanialy sezon siatkarski].Jednak minęło ponad pół roku od tego wpisu a pozycja Igi tylko się umacnia…

1 polubienie

A jednak temat odgrzany i wygrzebany - jest Xavi. Tez klubowicz. Ale jak na kwadratowa katalońska glowe wykazuje jakies szanse na przewietrzenie
O Lewandowskim wypowiadać sie nie będę - do Baçy przyszedl jako legenda.
To jest sport zespolowy. Messiego nie zastapi “w sercach kibiców”
A czym jest serce kibica? Nie zawsze jestem po stronie naszych
I to, ze Lewy ma klopot z reprezentacja? Jesli obecny sekekcjoner znany jako
Fernando Manuel Fernandes da Costa Santos nie jest od glaskania a od wymagania minimum. A sadzac po kopaczach pilki i ich podejscie do zawodu. Hmmm. :wink:
Bedzie mu raczej ciężko wygrać z agencjami reklamowymi :rofl: