Zrobiło mi się bardzo smutno

Zupełnie nie rozumień Twego podejścia. W sieci jest całe mnóstwo miejsc, gdzie człowiek może zdobyć wartościowe i pozytywne wiadomości. Zwyczajnie powinno być Ci szkoda czasu na taplanie się jakichś sieciowych popłuczynach. Po co na siłę dołować samego siebie?

4 polubienia

Ja pier… Ile czasu zmarnowales na to?

1 polubienie

Prezent od żony!!!
Szesciopak z 4 filmami ktorych dotad nie widzialem.Plus dwa klasyki.

1 polubienie

Niewiele, ale tych głupot jest w necie multum.

1 polubienie

Sądząc nawet po "tutejszych"prezentacjach,jest ich o wiele wiecej niz mozna sobie wyobrazic.
Tylko po jakie licho wąchać to gówno?

1 polubienie

Chciałam po prostu to zobaczyć…

Mnie to czasem nastrój poprawia, jak się mocno pośmieję. :smile:

Świetny prezent!

1 polubienie

Świat świruje. Będzie drugi potop. A właściwie to 3 bo drugi był szwedzki.

1 polubienie

Trumny kupowac nie bede. Przed spaleniem ewentualnie wystawiaja w wynajetej.
A oprocz glupoty to jeszcze fabryki trolli, boty i sztuczne pompowanie lajkow.
Mozliwosci sterowania odbiorcami sa coraz wieksze, a ludzie lubia to co juz kiedys slyszeli. :joy::rofl::joy: A potem podaja dalej.
I to jest niebezpieczne.

2 polubienia

Ja tam nie mam czasu na głupoty. W internecie szukam tego, co mnie interesuje (często z niego korzystam) i nie dołuję się głupotami. Co mnie wkurza? To, że jak szukam nowej pralki, to wciąż muszę oglądać reklamy pralek, mimo, że już ją kupiłam.
Bardziej wkurzają mnie durnowate reklamy np. dziecko reklamujące bank. Jaki autorytet m ten dzieciak, żeby mówić mi gdzie powinnam ulokować swoje pieniądze? Albo reklamy leków, które absolutnie nic nie dają, oprócz płukania czyjejś kieszeni?
Wkurzają mnie też dyskusje o szkolnictwie prowadzone przez ludzi nie mających pojęcia o szkole, albo bronienie sędziów podczas, gdy sama mam co najmniej 3 przypadki stronniczości “bezstronnego” sędziego. Sędzie, ksiądz, to też człowiek, jak każdy, ma swoje za uszami, więc nie można go idealizować.

3 polubienia

Poziom “dziennikarstwa” internetowego niestety sprzyja sytuacjom, ze mamy wysyp specjalistow od wszystkiego.
Co do wystepowania dzieci w reklamach? Powiefzialabym co o tym myślę, ale to byloby niecenzuralne

4 polubienia

@okonek
Typuje to jako najlepsza odpowiedz!

to do autorki , najlepsza odpowiedzi wyroznia zadajacy pytanie.

1 polubienie

@gra

Dokladnie tak jak ja. Po co czytac i sie potem zloscic. Sa bardziej interesujace rzeczy do czytania. Ale jak ktos lubi sie smucic to niech czyta

@okonek
i @gra takze
Tylko szkoda ze nie mozna dac dwoch najlepszych, bo to co pisze @gra tez sie do najlepszej odpowiedzi klasyfikuje i doskonale sie uzupelniacie

1 polubienie

Świat jest piękny ale toczy go rak zwany ludzkością.
Trzeba nabrać dystansu. Cieszyć się tym co się ma.

2 polubienia

ja moge najwyzej kolorek dac.

1 polubienie

@Devil
i to bylaby trzecia najlepsza odpowiedz
A moze kolezanka @okonek pokoloruje wypowiedz twoja i wypowiedz @gra
Bede bardzo wdzieczna

@okonek
Swietnie, kolorek w sam raz i dla @Devil tez