Życzenia

Z okazji Dnia Kobiet, w imieniu przede wszystkim własnym, oraz pozostałych osobników płci mniej pięknej, brzydkiej, tudzież z lekka szkaradnej, wciąż kultywując jeden z nielicznych pozytywnych wymysłów komunizmu, składam naszym drogim Paniom najserdeczniejsze życzenia marzeń spełnienia.
:kissing_closed_eyes: :wink:

8 polubień

Do życzeń przyłączam się z całego serca. :wilted_flower: :tulip: :wilted_flower: :tulip: :heart: :heart: :heart:

6 polubień

To dla kobiet w Polsce smutny dzień. Panie nie mogą decydować o swoim ciele. Gorzej mają chyba tylko w krajach radykalnie muzułmańskich.

Ja życzę paniom by się nie poddawały i nadal walczyły pod szyldem czerwonej błyskawicy. By również miały wsparcie płci brzydszej.

4 polubienia

:poland::zap::zap::zap:

W emotkach na forum mamy tylko żółta.

1 polubienie

Ależ mamy, wystarczy trochę popracować.
obraz obraz obraz obraz

1 polubienie

Paniom dobrze życzę i też złożyłbym dziś okazjonalne życzenia, tylko że dosyć dawno wyrzuciłem to święto z mojego kalendarza, więc nie mogę.
Ale miłej wiosenki życzę, i owszem. image

2 polubienia

Gozdzik i ćmiki…Niezłe! :slightly_smiling_face:
Ja zawsze wolałem towarzystwo kobiet.W knajpie,w zyciu,na trybunach,w kinie,pod telefonem [nie mylic z komórką]
I ulepilo sie tyle tego…
“Dobranoc,
Juz dzis wiecej nie bedziem bawili…”

Ale za to kazdy dzien niemal,byl pelen kobiet,dziewczyn…
Poetek i wariatek…Zgrywusow szukajacych podniet tam gdzie nikt by sie nie odważył [wtedy]…Wspanialych rysowniczek,do ktorych mialem chyba szczęscie…
Wolałem róże.Róze nade wszystko…
Żadne tam hodowlane…Róża miala kłuć jak w filmach Hammer horror,miala zostawiać ślad,miala przyciągać,onieśmielać,pobudzać…Jak w Kensington Gardens :innocent:
I tak bylo…Wlasciwie nigdy inaczej…
Mialem szczescie? :thinking:

3 polubienia

Wez coś wreszcie wykrztuś bo ciągle tylko skreślasz wlasne mysli… :roll_eyes: :innocent:

1 polubienie

Przyłączam się do życzeń

1 polubienie

To gożdzik i raj stopy :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia