21 kwietnia?

Dzis mamy Światowy Dzień Kreatywności i Innowacji.
Macie zamiar świętować?
W końcu zaczyna się weekend i trochę czasu na realizację jest.
A Rzym obchodzi dziś swieto Parilia czyli 2776 urodziny, o ile dobrze sie doliczylam to z powodu braku roku zerowego chyba 2775? Ale rok w tą czy w ta? Nie od razu Rzym zbudowano…
Na dobry poczatek dnia?

6 polubień

Będę świętowała poszukując odpowiedzi na pytanie: co było pierwsze, jajko czy kura?
Chociaż czytałam gdzieś, że pierwsze było jajko, które zniósł dinozaur.

2 polubienia

A ryby nie byly szybsze? Zaprzyjazniony tyranozaur opowiadal, ze juz jego dziadek lubil kawior :wink:

1 polubienie

Nie chce być upierdliwy. Mamy dziś dzień kreatywności a koleżanka z netu demota sciąga :grin:
No ja wszystko rozumiem, ale dziś nie wypada. Naprawdę nie wypada… :crazy_face:

3 polubienia

Czego Ty ode mnie o 7 rano wymagasz?
Moja kreatywnosc o tej porze konczy sie na ustaleniu czy spie dalej na prawym czy lewym boku. :wink:.
Moge sprobowac jakiś paszkwil z anagramamii?
Nie mógł zielony kandydat chetnych sie -------
Musial z braku quorum wybory -------
I z tego powodu zaczął nam -------

5 polubień

Rozwiązane.
Zgrabny anagram.
To koleżanki dzieło? :thinking:

1 polubienie

Moje.

2 polubienia

No to pięknie. Gratuluję. Ważny dzień dzisiaj w takim razie… Już wiem, co będę świętował :grin:

To tylko troche powrot do przeszlosci. Choc wole rozne odmiany krzyżówek i np. logogryfy (a to lepiej sie rozwiazuje na papierze)

1 polubienie

Niedługo polubisz, podobnie jak nasz kolega @birbant pantropy.
Do nich przeciętny śmiertelnik boi się bez kija podejść :grin:

1 polubienie

Jak mi wytlumaczysz co to? Bo mozliwe, ze rozwiazywalam, ale u mnie z definicjami tych lamiglowek krucho.

1 polubienie

W najbliższym czasie spodziewaj się świty uczonych. Przywiozą Ci mnóstwo prezentów w formie pięknych pantropek. Kilku nich zostanie na dłużej i Ci ewentualnie wytłumaczy o co w nich biega.

4 polubienia

Pan tropa znalazł i nie odpuści,
będzie szedł za nim, tropił, a jużci… :rofl:

2 polubienia

Ja wiem .
Jak juz wytropi to dopantropi…

2 polubienia

21 kwietnia to także Święto Warszawy oraz moja rocznica ślubu. Pytanie co ważniejsze? :slight_smile:

5 polubień

Zona Ci wytłumaczy :wink::rofl:

1 polubienie

Kreatywność to wróg ideologi

2 polubienia

Czas mojej kreatywności na boiskach,skonczył sie ok. 20 lat temu.
I dokladnie w tym czasie,wyczerpala sie moja radiowa kreatywność.Swoje zrobiłem i nawet jestem po latach zadowolony.
Humor mi psuje jedynie wspomnienie udzialu w “1 z 10”,głupio zawalonego.
Inne,calkowicie mniej malownicze przejawy innowacyjności przypadaja juz na Anglię ale spraw zawodowych, w takim ujeciu,coraz mniej…

2 polubienia

Gratulacje z okazji rocznicy ślubu. :grin:

2 polubienia

A czy zrobił niespodziankę żonie? :lotus:

1 polubienie