29 października obchodzimy Światowy Dzień Udaru Mózgu

Dlatego trzeba spać i sie nie stresować…

Proponujesz umrzeć🥴 we śnie?

1 polubienie

Moja babcia miała. Dwa. Pierwszy w 2014. Miała wtedy 85 lat. Z paraliżu wyszła ale mowa nie wróciła. Sama korzystała z WC, jadła. Pomocy wymagała pod prysznicem i przygotowaniu jedzenia.
Drogi udar przyszedł 5 lat później. I ją dobił. Karmienie przez rurkę, leżenie. Tęsknię za nią. Gdyby nie to cholerstwo wciąż by żyła bo nie miała żadnych chorób przewlekłych.

Trzeba dbać o siebie. Ciśnienie, waga, dieta, ruch, cholesterol.

2 polubienia

…i take it easy. Nie namawiam, żeby mówić od razu szefowi,że się rzuca papierami, bo inaczej nasz szlag trafi…zresztą jak się trafi na psychopatę to jeszcze będzie się śmiał :face_with_raised_eyebrow: Ale należy wypośrodkować jak @devil: wysiedzieć swoje, ale się nie rzucać na obowiązki.

Ja jestem w strefie zagrozenia udarem lub tetniakiem- mam za dużą roznice cisnienia skurczowego i rozkurczowego.
Niby lek na to jest, ale? Nerwy poniosą i nie działa jak powinien.

Czyli minimalizm. Po co mieć za dużo towarów, usług oraz zbyt często robionych prac i obowiązków, a nie mieć długiego i szczęśliwego życia?

Znam minimalistow, ktorzy krotko zyli.

1 polubienie

Chorób jest chyba więcej, niż dni w roku, a ten udar wybrali losowo czy jak? :shushing_face: A czemu nie ma dnia łupieżu lub pleców się marszczenia? :rofl:

2 polubienia

Kolego tegoz samego 29.10 jest tez dzien łuszczycy ( to grzej niz łupieżu).
1.10 dzien pokrzywki, 14.09 atopowego zapalenia skóry, a dalej to juz nie szukam
image

1 polubienie