7 przyjaciółek postanowiło zamieszkać razem na emeryturze! Ja sobie takie coś wyobrażam i mogłabym w takie coś wejść, a Ty?

Kiedyś z przyjaciółką i siostrą wpadłyśmy na taki pomysł :smiley: Chociaż niekoniecznie musiałoby to być na emeryturze :smiley: Uważam, że fajnie by było :smiley:

1 polubienie

Ja bym tak nie chciał. Ludzie się nudzą a za nudą idą konflikty.

3 polubienia

Nie. W żadnym wypadku. Przyzwyczajać się w wieku emerytalnym do czyichś nawyków i upodobań i iść na kompromisy z osobami, w których przecież nie jestem zakochana? Nigdy!

4 polubienia

jesli we wspolnym mieszkaniu to nie wchodze w biznes.

2 polubienia

Może nie nudzą, bo my byśmy sobie zajęcie wymyśliły, tylko bywało tak, że moja siorka uparta jak kozioł czasem nas w czymś ograniczała.

Wszyscy na kupie to kiepski pomysł. Przyjaźń w takim układzie ulegnie rozkładowi.

2 polubienia

7 przyjaciółek?
Po co czekać do emerytury?
Ja od razu bym się zgodził :wink:

3 polubienia

W języku chińskim ideogram przedstawiający 3 kobiety oznacza kłótnię. Nie wiem co oznacza krzaczek z 7 kobietami, ale nawet boje się o tym myśleć na spokojnie :smiling_imp:

6 polubień

W domu! Oto artykuł https://dobrewiadomosci.net.pl/33293-7-przyjaciolek-postanowilo-zamieszkac-razem-na-emeryturze-kupily-sobie-wspolny-dom/

Hm… na emeryturze… osoby samotne, lubiące się, o podobnych zainteresowaniach? Może? Ale czy znalazłabym aż 6 takich osób? Wątpię. Podstawowy warunek: każda ma swój pokój z aneksem kuchennym. Bo gdzie kucharek sześć… a co dopiero siedem :slight_smile:

2 polubienia

eee to inna bajka - prawie jak harmonijne miasto po 100 m2 na osobe? :wink: i nie kaza jesc slodkich owocow? to mozna pomyslec :slight_smile:

1 polubienie

nawet jak nie dziewice?

1 polubienie

Nie, w żadnym wypadku… z sześcioma kobietami? Nigdy w życiu!

3 polubienia

7 emerytów? To na pewno bezpieczne? XD

1 polubienie

Nie.
Nigdy i za zadne skarby.
Albo rodzina albo nikt.

2 polubienia

kto to wie? :smiley:

1 polubienie

Mysle, ze wszystkie bym pozabijala…

1 polubienie