8 marca?

Co lepsze? Święto Kobiet w Polsce

Czyli kwiatki i kawka z ciastkiem? ?
image
Spacerek na świeżym powietrzu?

Czy serdeczne podrowienia?

5 polubień

Polska jest kobietą. Pozbawioną wolności wyboru.

2 polubienia

O wolnosc wyboru tez trzeba zawalczyc.
Moze niekoniecznie w towarzystwie tęczowych
Feministki maja swoj kolor


Jako symbol pamietajacy czasy pierwszych sufrazystek z XIX wieku.
Pstrokacizna powstala pozniej… :wink:

1 polubienie

Nie w tej kadencji. W następnej też raczej nie. :pensive:

Torcik i życzenia od polsko-hiszpańskich dziewczyn dla polskich dziewczyn?

1 polubienie

Z tymi memami nie przesadzaj. Taka wiązka chrustu waży tyle co nic. Każdy osiołek udźwignie.
image

1 polubienie

U mnie jutro strajk solidarnosciowy zamiast przemarszu (covid) a nazywa sie to Dzien Kobiety Pracujacej.
Ma raczej wydzwiek socjalno-spoleczny nie swiateczny.

2 polubienia

Od swietowania sa urodziny😉

2 polubienia

Od wielu lat nazywam ten dzień świętem wiosny. I jest nim, jeśli słoneczko dopisze. Dziś niestety zachmurzenie duże, temperatura niska, wiatry lekkie występują.

2 polubienia

U mnie to od polowy lutego pogode trudno nazwac wiosenna. Dzis leje, w domu czesc swiatel zapalonych.
Ladniej bylo w styczniu, juz myslalam czy sandalow nie wyciagnac.

3 polubienia

Każda okazja jest dobra dla kawusi kwiatka i spacerka zdecydowanie

5 polubień

Bo z tym chrustem to cos nie za bardzo…

1 polubienie

choć dziś akurat pewnej pani i jej córce zawieźliśmy drewno ( i drewienka ) bo skarżyły się że nie ma nigdzie podpałki do kupienia… czyli taki chrust bywa tez rarytasem!

4 polubienia

Ale zawieziony, a nie targany na grzbiecie :mechanical_arm:.

1 polubienie

Nie ma nic bardziej obrzydliwego niz robienie z kobiety tzw. dzialaczki lub aktywistki.To jest wlasciwie przedluzenie komunizmu…
Chamstwo z trzeciego zdjecia to prymityw wschodnioeuropejskoazjatycki…Szkoda ze nie ma zdjecia islamskiego niewolnictwa…
Ja zawsze lubilem i popieralem dzień kobiet.Nie ma to w skali swiata czy nawet lokalnej,wiekszego znaczenia ale…Jest to okazja do bycia przyzwoitym,pamietającym,rycerskim,pomocnym,kochającym.Bezcenne!I tylko od nas samych zależy,jak ten czas wykorzystamy.Jesli chlejąc po wreczeniu pogietego gozdzika to juz ocene pozostawiam tym ktorych jezyk posiada wiecej cech dyplomatycznych.

2 polubienia