A co jeśli za kształtowaniem Twojego światopoglądu stoi.... hejter?

Sprawdź w kieszeni… :grin:

A co, jeśli za kształtowaniem ludzkiego światopoglądu stoi… mainstreamowe ogłupianie nieharmonijną, patologiczną cywilizacją?

2 polubienia

Chyba nie znasz sztuczki ze św. Antonim od rzeczy ukrywających się…

1 polubienie

Raczej użyteczni idioci.
Ja sam sobie wyrabiam opinie na podstawie doświadczeń i obserwacji. Media służą mi do wypełniania luk myślowych.

1 polubienie

Juz wklejony. To tylko zlosliwosc przedmiotow martwych.

1 polubienie

Użyczę Ci swoją, bo nie używam… :upside_down_face:

1 polubienie

Tej kieszeni w torebce … tej jednej z miliona?i kieszeni i torebek :stuck_out_tongue:

Każdy użytkownik Internetu żyje sobie we własnej bańce. Co jakiś czas trafia do tej bańki jakiś fake news albo jakaś niewybredna opinia. Jakoś to na nas wpływa, ale nie koniecznie zmienia nasz światopogląd (tęgie głowy twierdzą, że świadomie i mniej świadomie wybieramy treści ,które są zgodne z naszymi poglądami). Weterani internetu nabywają sporego dystansu…

4 polubienia

@joko Hejterzy dzielą się na najemników i ideowców: te dwie grupy są najaktywniejsze. Najemnik bierze kasę i obraża wytypowaną przez płacącego osobę lub grupę osób: do południa obraża prawicę, a wieczorami lewicę i centrum. Ideowcy się angażują tak po prostu: nie mogą milczeć jeśli ktoś obraża ich człowieka, albo organizację. Jest jeszcze jedna grupa: znudzeni miłośnicy dolewania oliwy do ognia i wkładania kija w mrowisko: byle się działo: tematyka dowolna…

4 polubienia

Hejter ideowiec? To nie jakis oksymoron?

Miałam im spuścić łomot, ale rozpłakali się, że działają na Twoje polecenie, to im odpuściłam :wink:
A mietłą, to się nie przejmuję. Jak się gdzieś zawieruszy, to pożyczę sobie Twoją :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

A jaka to sztuczka? :astonished:

1 polubienie

Tacy mnie najbardziej irytują. Ich bezinteresowna działalność czasem bywa wkurzająca. :slightly_smiling_face:

Trzeba Go poprosić o pomoc w znalezieniu danej rzeczy.

1 polubienie

Dziękuje rybciu! :grin:

A to on jest od wszystkiego, co się zgubi? :astonished: No bo kiedyś była o nim piosenka i po wysłuchaniu jej myślałam, że on jest od jednej, konkretnej zgubionej… rzeczy :wink:

1 polubienie

@harmonik He, he ja tak robię od dzieciństwa. Nawet męża znalazłam :crazy_face:

1 polubienie

@joko Borowinko, ale ja nie mam kompletnej mietły, tylko trzonek. Włosie wzięło i wyleniało… :innocent:

2 polubienia

Za często pożyczałeś… :rofl:

Nie pożyczałem, bo sam używałem. :innocent:

1 polubienie