A gdy oni zamieszkają razem?

Nic z tych rzeczy.

3 polubienia

Ależ oczywiście, że Ci wierzę :sunglasses: Taki dżentelmen jak Ty nigdy nie napisałby inaczej :slightly_smiling_face:

3 polubienia

Niemniej jednak, żyjemy w bardzo dobrych stosunkach. Rodzinnych prawie.

2 polubienia

Domyśliłam się. Jak pisałeś o wspólnej wigilii. :slightly_smiling_face:

2 polubienia

Jeszcze jest jej brat w kompanii.

2 polubienia

Wiem. Pisałeś. Birbuś, ja od razu wiedziałam, że piszesz prawdę, chciałam tylko troszkę się poprzekomarzać. Sorki :cherry_blossom:

2 polubienia

Przekomarzać się, jak najbardziej. I tak to potraktowałem. :grinning:

2 polubienia

Pisałam przecież kiedyś, że uwielbiam wprawiać ludzi w chwilowe zakłopotanie :wink:

3 polubienia

Ale mnie nie wprawiłaś jeszcze. :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Nic straconego :wink: Kiedyś mi się uda :sunglasses:

2 polubienia

Ale, jak Ci tak bardzo zależy, to mogę się zakłopotać, a co mi tam…? :grin:

2 polubienia

Tak, to się nie liczy :stuck_out_tongue_winking_eye: Kiedyś sama coś wymyślę :wink:

2 polubienia

Ala za to tygrys wymyślił. Dziś rozsypał cały zapas tytoniu wyżej wzmiankowanemu bratu.
Mało tego. od pewnego czasu targa drobne przedmioty od nich i umieszcza je pod moim łóżkiem. Dziś szczotkę zmiotkę.

3 polubienia

Mądry kotek! Będziesz miał zdobyczne trofea bez żadnego wysiłku :wink:

3 polubienia

Myślę, że chyba są w takim wieku, że pamięć ich jeszcze nie zawodzi i potrafią czytać ze zrozumieniem. Jak widać znaleźli się tacy, którzy potrafią coś napisać na ten temat.

1 polubienie

Instynkt lowiecki sie w kocie kotluje. Z braku szczurow, myszy i ptasiego drobiazgu znosi lupy zastepcze.
W koncu o Duzego trzeba dbac, zeby mial czym piwo przekasic.

3 polubienia

Najlepiej zmiotką, co nie? :wink:

2 polubienia

A czy kot musi sie orientowac co te Duze jedza? Przeciez lodowki jeszcze nie potrafi otwierac.

1 polubienie

Jeszcze? :rofl:

3 polubienia

Ajko, fajnie pomieszkać razem i wyczaić większość wad swojego przyszłego. Ale to i tak na nic się nie zda, bo jak go kochasz, to wmówisz sobie, że to wszystko jest jak najbardziej do ogarnięcia.

2 polubienia