A gdyby tak PYTAMY w blog przekształcić?

Nie wiem czy wy wiecie ale to forum da się zintegrować z blogami każdego z nas o ile będą na wordpress.

2 polubienia

Mam wrażenie, że przekształcanie Pytamy nie ma żadnego sensu. Po co? Chce ktoś bloga, to niech sobie założy. Mnie na przykład nic i nikt nie zmusi do pisania bloga. Nie mam takiej potrzeby :slightly_smiling_face:, natomiast lubię pisać z ludźmi a do tego jest forum a nie blog.

5 polubień

Piochus, ale mnie na przykład nikt nie zmusi do założenia bloga, ani do czytania czyjegoś bloga. Nudzi mnie takie coś. Albo bezpośredni kontakt z ludźmi (forum), albo nic. Nie będę się na jakimś blogu dzieliła swoimi zainteresowaniami ani nie będę czytała czyichś przemyśleń czy zainteresowań, bo mnie to zwyczajnie nie bawi. :slightly_smiling_face:

1 polubienie

Integracja to nie przekształcenie. Wpisy z bloga pojawiały by się na forum i mogła byś je olewać.

1 polubienie

No ale chyba nie na tematach pojawiałyby się takie wpisy? :slightly_smiling_face:
A ktoś by to w ogóle czytał?

1 polubienie

Nie nie to było by jako tematy. Ale to broń obusieczna… Zielony by oszalał z szczęścia.

1 polubienie

@birbant @collins02 bardzo lubię czytać Wasze “blogowe” wypowiedzi. Nie udzielam się, bo moja wiedza na te tematy jest za mała. Jarek wie, co myślę o historii, mogę to napisać oficjalnie: jest zbyt zakłamywana, nieścisła. Te same fakty miewają różne interpretacje. Interesuje mnie historia II wś, ale raczej historia zwykłych ludzi, nie losy bitew, no i to co działo się z ludźmi bezpośrednio po wojnie. Stosunek Zachodu do Polski, ale też stosunek Zachodu do pokonanych Niemiec.
Co do muzyki, to bardzo lubię słuchać, tego co @collins02 podajesz, wiele z tych utworów znam, ale … nie przywiązuję wagi do nazwisk, dat, więc nie mogę zabierać głosu. Cóż lubię czytać, nie lubię pisać, o czym też już chyba wiecie :slight_smile:

6 polubień

Wiem,widzę…Troche szkoda bo piszesz fajnie i ciekawie.
Czy jednak rzeczywiście nie lubisz pisać?
Sam jakoś tego nie zauważyłem :innocent:

1 polubienie

No w kazdym razie jest to formuła zwykle dla zamknietego kregu…Nie ma juz sytuacji w której ktoś poswieca czas i energie aby coś znalezć…
Poza wyglupami i debilnym “humorem”.Ale to juz domena yt.

1 polubienie

Byloby bardzo fajnie gdyby takie bloggowe mozliwosci powstaly.Kiedys @szczery…pytal mnie o stosunek do pomyslu,o ile dobrze pamietam.I wyraziłem swoj entuzjazm…Ale to chyba,przynajmniej wg.Jego planów,nie jest wykonalne.
W kazdym razie nigdy do tematu nie wrócił.
Odskocznia od głedzenia o niczym to bylby szczyt moich marzeń ale nie pozbycie sie wątpliwosci,o czym pisalem juz z @birbant

1 polubienie

Blog nie jest wykonalny ale każdy może swojego bloga na wordpress założyć i po API połączyć z forum. Możliwość jest od dawien dawna tylko są 3 problemy.
1)Chętni musieli by sami sobie założyć bloga i skonfigurować wtyczkę.
2)Powstał by sposób na hurtowe pisanie bzdur przez niektórych.
3)Wpisy na blogu mogły by uwolnić demony poprzedniego pytamy czyli trolli z anonima.

1 polubienie

No tak…O 2 i 3 nie pomyślałem.I jesli tak by sie mialo stać to ja dziekuję za takie wspaniałości :angry:

1 polubienie

W tym momencie posiadacz bloga musiał by go moderować. W co nie bardzo wierzę.

1 polubienie

Do jakiejś rozsądnej samokrytyki czasem niektórzy nigdy nie dorastają…Ale ci akurat bloga by nie pisali…Tego jestem pewien.
Natomiast faktycznie,pojawiliby sie ci calkowicie bezkrytyczni i do tego lansujący swoj narcyzm.Stąd juz tylko krok by wrzucic przynajmniej jeden nick :roll_eyes:
Nie zrobie tego bo sie zacznie bajzel na kółkach i zaśmiecenie ciekawego tematu.

1 polubienie

Ale czy nie można stworzyć nowych kategorii, i nazwać je, np. @collins02 albo birbant, czy kto jeszcze, kto by tego chciał? Dostęp mieliby tylko zalogowani u nas. Taki forumowy pseudo blog na tematy interesujące danego patrona.

1 polubienie

Można nawet ostatnio naszej koleżance o tym pisałem.

1 polubienie

Jesli to mozliwe,popieram!

1 polubienie

A komu to potrzebne?
Niech dogorywa w tej formie.

Pomysł jest mój! Pomysł jest mój? Żartuję… :grinning:

No to ja już oficjalnie o to występuję…
@Szczery_do_BULU Słyszał? :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Sam se dogorywaj.