A gdyby tak PYTAMY w blog przekształcić?

Myślę ze sie odezwie jeszcze dzisiaj ale w możliwości wierze w bardzo ograniczony sposób… :thinking:

1 polubienie

Tak

No chyba ze o te"kategorie" chodzi.To nie powinien być żaden problem.

1 polubienie

No i nie jest. Nawet wystarczy wam @okonek .

1 polubienie

Jurek, skoro można stworzyć jakąś kategorią i ją nazwać, to jaki to problem zrobić następną i nazwać ją: dywagacje pana collinsa? I wszyscy wiedzą, o co chodzi. Kogo to zainteresuje, to wejdzie, a kogo nie, ominie łukiem szerokiem…
Ja tam u Ciebie siedział notorycznie będę… :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Tak,tak…Juz skorygowalem wyżej :innocent:
Do mnie wciąż powracają te myśli o blogu i rozmowa z przed paru lat…
Ale kategoria nawet powinna powstać!
Kwestia jakiejś nazwy czy oznaczenia,czym jest.No i jakaś straż wobec nieproszonych gości…
Przeciez kategoria o literaturze powstała wlasciwie migiem!

1 polubienie

Mnie też @Szczery_do_BULU do bólu proponował coś takiego na początku istnienia tego forum. Ale pomyślałem sobie wtedy, że nie jestem żadną personą zasługującą na jakieś wyróżnienie. Nadal nią nie jestem, ale dziś inaczej na to patrzę. Człowiek uczy się…

1 polubienie

On nie proponowal wyróznień tylko miejsce na forum.Czy w okolicach forum…

1 polubienie

Ale ja się tak poczułem, że niby tu mam być jakąś personą, dla której robi się jakieś specjalne przywileje. Teraz zmieniłem zdanie, bo, przecież każdy, kto ma jakieś hobby, może o takie coś poprosić… Musiałem dorosnąć do takiego wniosku… :joy:

1 polubienie

I tak nie do końca bylo bo inicjatywa wyszła od Niego.Ale mniejsza o to.
Ciekaw jestem co napisze…

Temat trzeba dobrze przemyslec, bo czesto lepsze bywa wrogiem dobrego.
Ale rzeczywiscie jest tu sporo osob, ktore nie tylko muzyczne, literackie zainteresowania maja. Jak na razie ujawnili sie zagadkowicze…
Ale sa tu rowniez majsterkowcze, milosnicy roznego rodzaju technik zdobienia otoczenia…
@collins02 Kącik Kociarza Ci odpuszczę :wink:

4 polubienia

No!!! :wink:

1 polubienie

Zrób collinsowi kącik kolarza… :crazy_face:

1 polubienie

Dziękuję wszystkim za sugestie, wszystko jest możliwe, ale pozwolę sobie na szerszą odpowiedź dopiero w weekend (przepraszam, chwilowo mam nawał obowiązków).

5 polubień

Przepraszam, ale nadal mam tzw. “Meksyk”, proszę o cierpliwość.

2 polubienia

Spoko koleś. Nie ma wyścigów. My cierpliwe są. :grinning:

1 polubienie