A Iga gra dalej!

Będzie. Oby zdrowie i forma były.

1 polubienie

Tak szczerze, to mam nadzieję, że nie będzie z niej wice-Janowicz.

A ja mam nadzieje, ze nie da sie zwariowac i bedzie sobą. Gwiazdorzenie zostawi slabszym.

1 polubienie

Ona już gwiazdorzy. W rozmowie z Olejnik szczerze powiedziała po Roland Garros , że musi teraz się przyzwyczaić do “roli celebrytki”

Jesli tego sformułowania użyła jako oszczekniecia sie agresywnej babie?

1 polubienie

Raczej to było dosłowne…

Nastolatki słowo
Kobieta puch marny :wink:

Chciales powiedzieć,“Janowicz bis”…
JJ był przede wszystkim kontuzjowany.Wypadł mu ponad rok z gry.Nie kazdy po tym wraca do dawnego poziomu.
Nie wiem czy to zostalo spieprzone przez lekarzy-najwyrazniej brakowało jakiegoś"skandalu" aby rzetelnie informować…Wygląda mi to jednak na powolny koniec kariery…
W przypadku Igi,odpukać,nic nie wskazuje na podobny scenariusz.

1 polubienie

Cicho, bo ja w stanie skrajnej nerwacji jestem. A mogło być po wszystkim, panie, a przez tę pogodę, nadal nerwacja człowiekiem tyrpie…

1 polubienie

Obie zawodniczki muszą znosić to tak samo…

1 polubienie

One i ja jeszcze…, podejrzewam silnie, że i Ty… :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Tak z tym ze dzisiaj towarzyszy mi ulga po dwóch nockach z dosyć nieprzewidywalnym adeptem…Teraz pozostaje juz tylko czekać :innocent:

1 polubienie

Tak “smacznie” piszecie o sporcie, ze kibica ze mnie zrobicie :frog::rofl: przepraszam zgodnie z nomenklaturą kibickę

2 polubienia

Dobrze, iż nie kibuckę z kibuca… :rofl:

1 polubienie

Tez o tej wiadomonacyjnosci pomyslalam :dizzy_face::rofl:

I sprawa załatwiona w mistrzowskim stylu!
Iga-Elina Switolina 6:2 ; 7:5!

2 polubienia

Ale dziś musi jeszcze raz grać.

1 polubienie

Z Cori powinno byc lżej…Zresztą,kto wie czy paradoksalnie jej to nie posluży…Przynajmniej z tego co sama mówi,nie ma kłopotów ze stroną fizyczną a raczej z głową…

1 polubienie

Lewy wyrównał dziś rekord Mullera. Oglądałem ten mecz. Fajny dzień.

Iga powinna wygrać finał o ile tak zagra, jak dziś dwukrotnie zagrała.

1 polubienie

W finale ma najlepsza obecnie tenisistke swiata.Moim zdaniem lepsza od Barty.Ale Iga jest w takim gazie ze wszystko jest mozliwe.
No kiedy jak nie teraz…
Ogladalem jak zwykle tylko skroty z meczu z Gauf…Nie lubie tej zawodniczki.Gra jak wariatka i pewnie dlatego nic wielkiego nigdy nie zwojuje.Ale krwi napsuc potrafi…Inna sprawa ze to dopiero 17 latka…
Iga panowala na korcie wlasciwie niepodzielnie.To rozgrywanie seta z pierwszym zamachem na breaka w 3-4 gemie,wyglada wrecz na strategie! :innocent:
Wspaniala zawodniczka! Nie przypominam sobie aby ktokolwiek z wielkiej top ten zagral 2 takie mecze w ciagu 5 godzin i nie stracil nawet seta!!!

2 polubienia