A Iga gra dalej!

Iga jest już finalistką, a to się mocno liczy. Nawet jak przegra, to i tak umocni swą pozycję. A przegrać wcale nie musi. Fakt, przeciwniczki łatwej nie ma. Zgadzam się, że w tej chwili jest najlepsza.

1 polubienie

Tutaj porazka to juz jest i tak poziom nieosiagalny dla innych,bardzo dobrych zawodniczek.Natomiast wygrana moze jej wrecz otworzyc drzwi do top ten.
W takiej formie [pytanie na jak dlugo starczy jej sil…] Iga powinna te okazje wykorzystac.I gnac przed siebie ile wlezie…
Przyznam ze zaczynalem sie bac gdy zrezygnowala z jakiegos poprzedniego startu…To niemal zawsze oznaka braku pewnosci lub klopotow zdrowotnych…Na szczescie nic z tych rzeczy :slightly_smiling_face:

1 polubienie

Cieszyć się już możemy, a jest możliwość jeszcze większego cieszenia się.

1 polubienie

Co do Lewandowskiego?
Moze to zabrzmi glupio, ale nie sądziłam ze dozyje czasu Zawiszy Czarnego,

1 polubienie

Ciekawa postać. Może by tak stworzyć temat o Zawiszy. Na dwa fronty działał. Jak mi się zachce chcieć.

1 polubienie

Komunikatywny byl
A jak nie to i mieczem potraktowal :smiley:

1 polubienie

To wcale nie jest taki pomnik. Jak się dobrze przypatrzymy wszystkim historycznym materiałom, to bywały i dwuznaczne sytuacje, zwłaszcza finansowe. Literatura też dorobiła mu parę laurów niezasłużonych. Ale, był przede wszystkim mądrym gościem. Bardziej rozsądnym i mądrym, niż szlachetnym, choć i tego mu odmówić nie można. Ale i na tej szlachetności rysy znajdziemy.

Ale nie zmieniajmy tematu, prawdę mówiąc, to zagapiłem się, że to jest pytanie Jurka.

Jakos Jurek za zmiane tematu nas nie pogonil :laughing:

Gladiator?

Zawisza? Nie. Chyba, że collinsa masz na myśli. :shushing_face: Dobra, koniec o Zawiszy tutaj.

To mamy na nocna roznowe temat
Utrzymanie zbroi?

Znakomity początek. Iga dominuje w pierwszym secie. Gra, jak w transie.

1 polubienie

Kwadrans i 5:0 dla Igi. Czeszka tej pory tylko jeden punkt.

1 polubienie

Pierwszy set to koncert marzeń Polki, Czeszka nie istniała.

1 polubienie

Niby dotarła do finalu ale chyba pora na zweryfikowanie opinii o Pliskowej…I niech tak zostanie :joy:

1 polubienie

Pliskowa nie wiedziała, co się dzieje. Ale Iga zagrała seta fenomenalnie. 20 minut z kawałkiem.

1 polubienie

Czeszka zaczęła grać.

Ale 3:0 dla nas.

1 polubienie

Dla mnie to juz koniec.Brexit sie chyba wtrącił…Teraz mam wszystko"niedostepne w Twoim kraju" :face_with_raised_eyebrow:

1 polubienie

4:0 w drugim.

1 polubienie

Tyle to jeszcze moge śledzić.Chyba przyjdzie sie zastanowić nad jakims pakietem tv…

1 polubienie