A ja już myślałam ze to będzie harmonijnie z gałęzi na gałąź?

Ja tam wolę KORONY nie oglądać i relaksować się INACZEJ…
https://www.youtube.com/watch?v=OTaLSNSG42I

De gustibus … i tak dalej. :grinning:

Srać mamy też przy szlaku? :wink:

Szczery o tym to CICHO SZA…


:innocent: :wink:

U mnie “za płotem” w Beelitz jest taka ścieżka. Byłem tam kilka razy i już kilku moich gości zdążyło ją też obskoczyć. Może kiedyś zrobię z tego reportaż na blogu podróżniczym. W każdym razie, jak się wariacje z wirusem skończą zapraszam, bo akurat tu jest to dość fajnie zrobione, na terenie byłego szpitala dla chorych neurologicznie.