A ja to myślę..a propos tego Grzegorza, który zabił synka

@waranzkomodo , osoby, ze schizofrenią, które się nie leczą są bardzo niebezpieczne, te , które się leczą też, ale w mniejszym stopniu.

1 polubienie

Skutki propagandy sukcesu. Kiedyś wszyscy mieli prawie nic, teraz jest przepaść między jednymi a drugimi. Jak ktoś ma predyspozycje do takich zachowań to jak się nagromadzi mu w życiu to… :confused:

1 polubienie

Coś czuję,że mi się gromadzi ale może aż tak się nie nagromadzi.
Jeszcze dokładnie nie wiem :wink:

4 polubienia

:roll_eyes: :face_with_open_eyes_and_hand_over_mouth:

1 polubienie

Nie przesadzaj
Serial moda na sukces skonczyl się w 2014

1 polubienie

Nie strasz nie strasz, bo…się będę jąkać :wink:

2 polubienia

gromadzi mu się w mięśniu piwnym, znaczy musi go podtrzymywać ręcznie

2 polubienia

:sleeping: :sleeping_bed:

1 polubienie

Gdy ja taki temat zadałem, to modka go usunęła. Niech jej ziemia lekką będzie.

Co mogłoby być jednak niewykonalne, gdyby podejrzany wcześniej zeszedł z tego świata, a nie zostawił pisemnego wyjaśnienia swego czynu, lub takowego by nie znaleziono.

Co prawda, zostawił podejrzany w mieszkaniu swój krotki zapisek, że ludzie to bestie, z którego domyślni mogą się swoje domyślić.

Gorzej, jak sensownie będziesz w następnym wcieleniu rybką lub świnką na taki puszkowy cymesik. Jesteś w stanie sobie wyobrazić ogrom cierpienia łowionych przez ludzi ryb, zwłaszcza przez wędkarzy?

@mężatka Tak, wiem. Wiele przypadków już takich było…

1 polubienie

Sąsiedzi twierdzili że łatwo się denerwował ale to go nie tłumaczy

Kolego, osobnik nerwowy byl? Ale wyżywał sie na slabszych? Pierwszy stopień rozpoznania klinicznego psychopaty.
Skad ja to wiem? Sasiad byl psychiatrą uczyl i tu nie ma przepros, bo swirowanie bywa zarazliwe

1 polubienie