A jak to jest U NAS?

1 polubienie

dodrukuja pieniedzy i bedzie milion plus :wink:

1 polubienie

U nas też premier właśnie “wypłacił” po $300 dodatkowych na dziecko z pieniędzy podatnika. ;-/

1 polubienie

Nadmierne rozdawnictwo uczy nieróbstwa i cwaniactwa. Wędka a nie ryba.

3 polubienia

jak jestes glodny i z pomyslem na kolacje?

1 polubienie

Kiedys dostalem jednorazowe 1000zl. na dziecko,zaraz po urodzeniu.Nie wiem czy to trwa dalej,czy nie…
Niestety,na calym swiecie zamiast rugowania tego typu praktyk,trwa wyplacanie popisówek,jaki to ten rząd dobry i jak dba…Ale utworzyc taki system,takie regulacje by posilkowanie sie zasilkami bylo zbedne a by wynikalo z pracy ,dochodów,inicjatywy,by prmowano CHĘCI i ambicje…Nie wiem ale czasem mam wrazenie ze jest dokladnie na odwrot.Promuje sie bezmyslne dziciorobstwo,miernoty,lenistwo i siedzenie w kącie z wyciągnietą łapą po czyjeś pieniądze.
Dorazny cel osiaga sie bardzo szybko-zyskuje sie popualrność.I o to przeciez chodzi… :rage:

2 polubienia

Masz rację,ale co te dzieci są winne,że mają takich a nie innych rodziców?
A gdy w domu nie ma co “do garnka włożyć”,
wtedy idą kraść,albo zarabiają w inny niemoralny sposób.
W perspektywie zostają na tej “gorszej ścieżce życia”…

2 polubienia

Tylko ze zapomogi nie trafiaja do reki dzieci a tych samych doroslych ktorzy robia z tym co chca w sposob niekontrolowany.I problem dalej lezy nierozwiazany.
Ale dawcy oczywiscie chcieli dobrze :exploding_head:
Tak jak z bieda w Afryce…Najpierw sie wymysla pomoc,potem sie ja rozdaje a potem czuje sie zwolniony z myslenia bo"swoje sie zrobilo".I ciąg dalszy ma sie w doopie.Dzieci dalej umierają a terrorysci sie bawią…

2 polubienia

I tak uczymy się:
“Bądź dobry,a ZŁO i tak zwycięża…”
Patologiczny gatunek ludzki przybyszy z Marsa…
:innocent: :wink:

1 polubienie

Ta “szokująca” hipoteza nie jest jego wymysłem, Takie spekulacje istniały już przed jego przyjściem na świat. Zresztą wiele tych wywodów zostało wytłumaczonych.
Pozaziemskiego pochodzenia rasy ludzkiej, jednak całkowicie wykluczyć nie można. I to wcale nie jest wymysł Ellisa Silvera. Cwaniak podpiął się pod ten temat. Jak wielu innych.

1 polubienie

Obawiam się, że te bzdury są nie z tej ziemi…

2 polubienia

Przeczytalem pierwszy cytat o podatności na oparzenia sloneczne i jestem przynajmniej bogatszy o jedno nazwisko ktore bezwzglednie musze omijać. :exploding_head:

1 polubienie

Tam jest więcej nonsensów, ale też i prawidłowych przypuszczeń, z tym, że nie jego autorstwa.

U nas będzie zamiennik. Zamiast płacić 500+ w pieniądzu na każde dziecko, to będzie 500+ w bonach, i tylko na określone rzeczy czy produkty. Papierosów i alkoholu nie przewiduje zaplanowana ustawa. Komuna chyba wraca ?

co za duzo to niezdrowo
do ZOO panowie, do ZOO :slight_smile: dozowac nalezy z umiarem