A może by tak zapytać fachowca?

Efka, to jest normalny rebusik. Na pewno odgadniesz jak się bardziej zastanowisz, ale nie odgaduj, niech odgaduje ten, dla którego ten rebus ułożono. Świetny zresztą i bardzo pomysłowy :wink:

1 polubienie

Niestety tak. I ZAWSZE to się źle kończy, dlatego unikam pomagania znajomym jak ognia. Potem tylko kłopot. Dasz za darmo laptopa, to będą narzekać, że wolny. Zainstalujesz WiFi, to będą wydzwaniać, że nie ma internetu, mimo, że to nie wina WiFi, tylko taniego dostawcy itp…

3 polubienia

Kolego @benasek odpowiadam tak:

Czarodziej oraz kierownica fordzik mały
Ta nazwa jest wtedy, gdy studia się udały :beer: :grinning:

Odpowiedziałem prawidłowo, niech teraz inni się pomęczą. :grinning: :stuck_out_tongue:

3 polubienia

Kolego, myślałem, że to będzie trudne … Żeś się wyrobił na tych zagadkowych salonach. Tobie trza coś specjalnego już wymyślać. Takie tam rebusiczki to dla Ciebie pikul z pomponem :rabbit:

2 polubienia

Wystarczą mi Twoje zemsty na blogu. Tam już pikusiów z pomponikami nie ma…, tylko czacha dymi… :grinning:a

1 polubienie

Po co bardziej się zastanawiać? Ta klamerką tam łój na łobrazku to “i”
Mag i ster ( kierownica) .
Magister.

No już prawie prawie… Ten kalambur jednak Ci pomógł. Jeszcze troszkę i odgadniesz :joy: Ja Ci rozwiązania nie podam. Bo pisząc je zabiera się innym możliwość przyjemności rozwiązywania :grin: To już tylko autor rebusa mógłby Ci pomóc :wink: :cherry_blossom:

Zdarza się i nie mam problemu z tym, żeby komuś pomóc, ale szwagierka swego czasu zaczęła nadużywać mojej bezinteresowności. Raz nawet, bez konsultacji ze mną, dała kontakt do mnie jakiejś swojej koleżance, żeby z czymś jej tam pomóc. Musiałem ten proceder asertywnie ukrócić.

2 polubienia

@joko, moje życie nie legnie w gruzach od takiej niewiedzy :wink:

Nie. Nie jestem techniczny

Tak masz rację prosty, tak jak efki zagadki zapodane dwa tygodnie temu przy niedzielnym obiedzie, też były banalnie proste.
:wink:

2 polubienia

Były tak proste, że wszyscy je olali :wink:

1 polubienie

Dosłownie wszyscy. A były przecież takie proste. Wystarczyło tylko dłużej pomyśleć… :grin:

1 polubienie

:wink::grin::grin:

1 polubienie