A może gdybym tak się przemienił w świetlistą, o wszechpotężną postać

… która miałaby moc zmieniania świata, to chcielibyście tego?

Nastepny w kolejce?
:rofl::rofl:

Taka moc to zbyt duża odpowiedzialność i pokusa

I zostałbyś przewodnikiem ludzkości? :grin:

Pod warunkiem, że zaangażowałbyś mnie na swego głównego doradcę.

Konsultantem biznesowym takim…

No jasne…dobrze mieć wysoko postawionych znajomych :joy: :joy: :joy:

O, widzę HOKO, że obniżyłeś swoje aspiracje. Nie wybrali Cię na przewodnika ludzkości, to już chcesz być tylko doradcą?

A nie chciałbyś się stać kreatorem nowych wszechświatów?

Ty będziesz bogata… :slight_smile:

Tobie dam… Co byś chciała? :slight_smile:

Gdy będę miał moc, dam ci super playstation, ze wszystkimi grami świata, nawet tymi, które nie wyszły… :slight_smile:

Dostaniesz wille z oswojonymi lwami, tygrysami, plus kasę. :slight_smile:

Dam ci prywatne kino, gdzie będziesz mógł oglądać filmy, bez zakłucania spokojnego seansu. Oczywiście, ze wszystkimi filmami świata. :slight_smile:

Lewą rękawiczkę, bo prawą mam a lewa mi się zgubiła :thinking:

Dam ci całą ciężarówkę rękawiczek. Oczywiście samych lewych. :slight_smile:

Przyjmę tylko jedną. Resztę oddaj tym, które też zgubiły lewą rękawiczkę :wink:

Myślę że to dość uniwersalny problem, i bez wysiłku znajdę tych, którzy potrzebują tych rękawiczek. :wink:

Pomarzyć dobra rzecz :joy:

Jakos co do tych lwów? Koty mi wystarczą. :joy_cat::smiley_cat::wink:
A ta willa to z krytym basenem? :stuck_out_tongue_winking_eye::innocent: