A może zamiast polityką, zacząć się interesować traktorami?

Ja sobie nie wyobrażam co to będzie, jak oni ponownie wygrają wybory, a wszystko na to wskazuje, że tak.
Nawet nie mam na kogo głosować i to jest smutne, a zarazem przerażające.

3 polubienia

Tak. Bo opozycja tez nie buduje wizerunku na pomysle tylko na konfrontacji

3 polubienia

Oni pomysłów nie mają już od dawna, a przede wszystkim porządnego lidera.

2 polubienia

Tak sobie myślę że najstraszniejsze iż do tego przyłączają się ludzie, którzy chcą się czuć lepszymi od kogokolwiek :frowning:

3 polubienia

Ojej rozplacze się… :rofl:

A powinieneś… Te dziecięta Cię rozdepczą za czas jakiś…

Strach sie bac. Przypomina mi to Wenezuele.
Prezes subito?

1 polubienie

Gnom i tak poprowadzi pis do zwycięstwa. 13 października po 21:00 będą strzelać szampany.
Bo naród głupi i wierzy w darmowe prezenty. A że przez demografię seniorów jest więcej niż młodziaków - jest jak jest.

3 polubienia

A kogo to dzieci? Nazwiska prosze

Zawsze poprawia ci się humor, gdy powiesz sobue że PiS wygrał bo naród głupi no nie? XD. Już nawet wytłumaczenie macie które dyskryminuje myślących inaczej :rofl:

Zobaczysz co będzie za kilka lat. Nikt tego szamba nie posprząta. Putin jest cierpliwy.

2 polubienia

Przeciez wg PiS “myslacymi inaczej*” sa jego przeciwnicy czyli mniejszosc popietajaca zlodziei, kosmopolitow i zboczencow.
(* ) To eufemizm.

1 polubienie

Masz problem?

A według tych “myślących inaczej” myślący inaczej i też gorsi ludzie od nich są ci którzy głosują na pis

1 polubienie

Jakiego szamba? Lgbt wylewa? Czy może miałeś na myśli te biedne dzieci? :rofl:

Gumowy ja sie zawsze zastanawiam co ty tyle piszesz skoro później wyskakują max. 2 zdania? :wink:

2 polubienia

Biedne to one są pod sutanną.

Składam liter

A co one mają wspólnego z Kościołem?

Zjednoczona lewica w sondażu dla Rzeczpospolitej ma prawie 12%. I w tym kierunku idę :wink:

1 polubienie