A może zamiast polityką, zacząć się interesować traktorami?

Przepraszam to serce przez pomyłkę!
Oglądałeś ten wywiad w temacie pytania? Czy Ty słyszysz co ci ludzie mówią, czy jesteś tak…,że tego nie rozumiesz?

1 polubienie

Ale co ma do tego wywiad? Ludzie nawet tutaj którzy nie lubią pisu, uważają przecież że ci ludzie są gorsi od nich i inaczej myślący. Ty nawet pewnie tak uważasz.

Kurvvfa głosować na komunistów… :rofl:

Właśnie dużo ma do tego wywiad, posłuchaj co mówią te panie i ci panowie…uważnie posłuchaj, a wtedy ze mną dyskutuj.

1 polubienie

I kolko sie zamyka.
Tradycyjna wojna polsko- polska rozwija sie w najlepsze. Prezes tylko dolal oliwy do ognia. Polityk w sensie osoby pracujacej dla kraju z niego zaden, ale to akurat osamotniony nie jest. Tyle, ze to co robi moze zaowcowac wojna domowa i tym razem nie na slowa.

3 polubienia

No obejrzałem. I nie rozumiem, teraz mam prawo uważać ich za gorszych? Xd fajnie sympatyczne babki :rofl:

Najgorszy w Polsce jest sojusz tronu z ołtarzem. Coraz częściej wstydzę się że jestem Polakiem jak widzę co niedziela te stado baranów sunące do kościoła. Słuchają jak zaczarowani tych ksenofobicznych kazań nawołujących do nienawiści. Tak bardzo boją się o swoje dzieci nie widząc realnego zagrożenia jakim jest ksiądz - pedofil.
I to wszystko w sercu Europy XXI wieku.

3 polubienia

Nie wiem to może zmień obywatelstwo albo coś…? Wyjedź? Po co masz się męczyć xd

Wystarczy do lokalu wyborczego zabrać mózg. Ci z prawej strony mają go w szufladzie obok różańca i relikwii Lecha Kaczyńskiego.

1 polubienie

O i znowu dyskryminacja… Ja jestem lepszy bo nie jestem katolikiem i głosuje na komunistów… :rofl:

To nie chodzi o to, żebyśmy uważali ich za gorszych, a chodzi o to, co one mówią!!!
To się nazywa zaślepienie! Jak prezes chce, niech zmienia konstytucję, jej jest wszystko jedno. Głodujące dzieci? Kiedy głodowały w Polsce, podaj mi przykład?

1 polubienie

̶K̶o̶b̶i̶e̶t̶y̶ Dziewice na traktory !

Wtedy traktorami to i SMOK się…zainteresuje :wink:

4 polubienia

Lewica to nie komuniści.

No za PO chodziły głodne w szkole. To nie wiesz o otym? :rofl:

Ale komuniści to lewica. A w tej partii są oficjalnie komuniści :rofl:

W szkole dzieci zawsze są głośne na korytarzach.

1 polubienie

No to wolę komuchów od faszystów i krzyżowców.

Ale faszysci to tez lewica. To pis jest jako prawica i teraz wam się wszystko miesza… Ale to szegol

Ty jesteś taki sam, jak te babki w wywiadzie. Nie mam nic więcej do dodania.

1 polubienie

Nie zauważyłem by ktoś z lewicy po 89 kopał innych, rzucał brukiem, podpalał unijną flagę, nawoływał do krucjaty, głosił kult białej rasy.

1 polubienie