A nasze stare poczciwe Pytamy nadal sobie funkcjonuje jakby nigdy nic. I co teraz?

Osobiście wolę to miejsce ze względu na dobry antytrollizm. I lepszą obsługę. Ale w wypadku, gdyby stare forum nadal funkcjonowało, będę udzielał się na obu.
Z poważaniem: szanowany birbant.

To szanowany coś mi tu przyznało. :innocent:

9 polubień

No ja tam nie wrócę z wiadomych przyczyn.

Jeżeli nie zamkną, to dopiero tam trolowisko się zrobi.

Mi się bardziej tu podoba :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

Farfocel będzie miał.rece pełne roboty.

dopoki nie znajdzie sie chetny na pozostalosc po starym pytamy to bedzie sie pokazywalo, ale bez jakiegokolwiek wsparcia zamieni sie w trollowisko, a i problemy z logowaniem moga byc. co obstawiasz @birbant? po nas (oprocz potopu oczywiscie) bedzie stronka o kredytach, lekach czy chinski bazar?

2 polubienia

Nie wiem co zrobic…Mam odruch wymiotny na widok grzechotnika a z drugiej strony,to całe pisdzielstwo szczeniakow na starym forum…
Zreszta akurat w czerwcu,to wszystko bedzie dla mnie malo ważne…

wybierasz sie na wakacje?

1 polubienie

Najpierw,począwszy od dzisiaj,mam zapieprz,dziewieciodniowy.A potem 2 tygodnie urlopu :smiley:

1 polubienie

Obstawiam kaffeteria bis

raczej malo prawdopodobne - maja juz jedna, wiec przy obecnych tendencjach - “opytymalizacja przez centralizacje” drugiego nie stworza,
tylko, ze ktos ciagle zapomina, ze slowo “optymalizacja” niekoniecznie musi byc zwiazana z optymizmem - moze byc tez dno, mul i wodorosty
optimum to zarowno maksimum jak i minimum.

3 polubienia

Tylko i wyłącznie trolowisko na myśli miałem.

1 polubienie

@birbant na chłopski rozum to biorąc myślisz, że Oni zadawaliby sobie tyle trudu, żeby nas poinformować o zamknięciu pytamy i zakładali dla nas specjalnie na kafeterii grupę/pokój, gdyby forum miało dalej istnieć?
Wątpię, ile razy była taka sytuacja, że kazali nam czekać do poniedziałku, bo w weekendy nikt nie pracował?
W poniedziałek zobaczysz co się stanie.

4 polubienia

Na chłopski rozum , to oni od trzech lat mają nas w dupie.

2 polubienia

Dokładnie i dodałabym, że znacznie dłużej.
Obstawili forum dużą ilością modów, bo wiedzieli, że za jakiś czas pytamy upadnie bez administratora.
Oni nas olali, a my nie mając odskoczni tkwiliśmy w tym marazmie, ale nie przewidzieli takiej sytuacji, że stworzy się nowe forum.
Jestem przekonana, że pójdziemy w otchłań w poniedziałek, a to też świadczy o ich kompetencji, bo żadnemu nie chciało się ruszyć doopska, żeby to zakończyć o czasie.

4 polubienia

Możemy poziwiać samych siebie, że w tych warunkach dawaliśmy radę, choć wielu wartościwych userów nie wytrzymało psychicznie, szczególnie ataków tych śmierdzieli troli,

1 polubienie

@birbant, znam forum (kocie), stworzone wlasnie przez niedobitki - tam pare osob, wpisy to jak kogos najdzie - jest kilka osob, kazdy ma uprawnienia moderatora i porzadek, ze jak w przyslowiu “z podlogi mozna jesc”. wszystko jest kwestia ludzi.

2 polubienia

Ale na kocim forum można się o coś kłócić?

2 polubienia

Pewnie o ładność poszczególnegp kota. :smiley:

1 polubienie

Faktem jest, że niektórzy są w stanie o wszystko. Mnie kiedyś baba zaatakowała, że napisałam, że nie mam w domu dywanów, bo nie lubię. To jej tłumaczę, że nie lubię w ogóle zbyt wielu dodatków, nie mam nawet zasłon ani firan, a ona jeszcze bardziej oburzona w twarz mi wykrzyczała, że ma nawet serwetki i dzięki temu jej mieszkanie jest ciepłe i przytulne a moje zimne! O!
Ze śmiechu prawie padłam :smile:

6 polubień