A nasze stare poczciwe Pytamy nadal sobie funkcjonuje jakby nigdy nic. I co teraz?

@anon44086484, spolecznosc kociarzy to pierwsza do “darcia kotow” - wrzuc takim temat wyzszosc suchej karmy nad mokra w swietle nowych teorii na temat zywienia metoda barf i masz noc z glowy…

6 polubień

ja mam dywany, firanki, serwetki - bo lubie. magnesiki na lodowce tez…
ale mieszkania innym urzadzac nie bede

6 polubień

@okonek na psich forach jest to samo :joy:

4 polubienia

To wychodzi na to @okonek że to ty mnie zaatakowałaś :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile: przyznaj się :smiley:
Nawet jej tłumaczyłam, że u innych mi to nie przeszkadza.
Doszłam do wniosku że kobieta ma albo coś z głową, albo mój nick szczególnie ją uwierał.

Z tymi kociarzami to masz rację :smile:

1 polubienie

Nic teraz,wlaczasz dwie strony i jadziem panie zielonka :innocent:

1 polubienie

a co mi tam, ja osoba zgodna, a do mojej sasiadki (Hiszpanki) to Ci daleko - w ubieglym roku zarzadzila remont - przemalwala wszystko na bialo, lacznie z sosnowymi meblami i kafelkami w lazience (sa specjalne farby) - ale przeciez ja w tym jej prosektorium mieszkac nie bede…

3 polubienia

W jednej łazience też przemalowalam stare kafle na biało :joy: wiesz jak ładnie? :laughing::laughing:
I w domku na wsi starą boazerię też przemalowalam na biało, bo też są farby do tego :smiley:

A niech sobie funkcjonuje. Nie żałuję mu, co mi tam. Że trollowisko się tam zrobi? Ale Birbancie, popatrz na to pozytywnie. Prezentuję nowy produkt internetowy: troll kiszony w sosie własnym… :wink:

5 polubień

Pięknie się tematu trzymata… :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Śmiać mi sie chce z tego wszystkiego. Fajnie, że tutaj stworzyło się realne alter.pytamy i że dyskusje śmigają bez końca. Ciekawe co będzie w przypadku, gdyby jednak stare pytamy wciąż dalej trwało. Chciałbym wierzyć, że wtedy tak i tak, tutaj mogło by się coś dalej rozwijać a i zasoby ludzkie pewnie mogły by się realnie stamtąd pojawiać, co tylko na zdrowie by to nam wyszło.

3 polubienia

Oj tam oj tam, małe offy są wskazane.

1 polubienie

Jeśli poinformowali modów, że będzie zamknięte, to tak będzie. Tylko dla nich to obojętne czy nastąpi to teraz, czy za tydzień.

2 polubienia

Stare Pytamy pewnie zmieni nazwę na Zakon Ojców Trolianów … :crazy_face:

5 polubień

Kuchnia o Siostrach Troliankach zapomniałem …

6 polubień

Nie mam nic przeciwko. :+1:

2 polubienia

ja nie mam nic przeciwko bialemu we wnetrzach, ale wszystko??? lacznie z pokrowcami na sofe i fotele?

4 polubienia

I kto by to mial prac :grin:

a jeśli nawet nie w poniedziałek, to się stanie wcześniej czy później. Ja sobie tak wyobrażam jak tam to funkcjonuje:

  • Łooo mamy info że Kubica założył okulary - Dawać to na główną z tytułem “Lepsze perspektywy dla Williamsa i Kubicy”
  • Zaraz coś tam miałem sprawdzić… zresztą nie ma czasu bo aktor serialu jechał skuterem - “Niebezpieczna jazda celebryty”
  • Te młody, zobacz czy żeśmy pytamy wyłączyli?
  • Co to jest pytamy?
  • Takie tam, gdzie sobie gadają i za mało sensacji.
  • A gdzie to się sprawdza, bo jak wrzucam w przeglądarkę to wyskakuje Zapytaj?
  • Dobra, później… teraz Kaczyński się uśmiechnął - “Grymas bólu na twarzy Jarosława Kaczyńskiego”
11 polubień

to Ty nie doceniasz Hiszpanek - one sie rodza z mopem w garsci, piorkiem do kurzu w pupie i instnktownie zanim sprobuja mleka matki to juz pieluszki do pralki zanosza.

5 polubień

A ja myslalem,ze tylko wloszki tak maja.:smile:

2 polubienia