A nasze stare poczciwe Pytamy nadal sobie funkcjonuje jakby nigdy nic. I co teraz?

Właśnie! Bardzo dobrze to przedstawiłeś, tak to zapewne wygląda.

3 polubienia

zapomniales o brytyjskiej rodzinie krolewskiej :face_vomiting:

5 polubień

No nie, wszystkoto przesada, zlewa się i robi się mdło.

A tymczasem na starym balanga
Proponuje zajrzec tam
Zobaczysz co tam robisz aktualnie
:confetti_ball:
Polecam

3 polubienia

Na trąbie gram.

2 polubienia

A ja pięknie tańczę :slight_smile:

2 polubienia

A propos tych kocich forów, sugerujesz że byłabym zbesztana jakbym powiedziała że najlepiej kota żywić szynką, pstrągiem, karma suchą, twarogiem, śmietanką i surowym mięsem ?

6 polubień

Na pewno. Tez bywam na takowych. Moje ulubione to Teoria Wszechkota. I o wychodzenie są kłótnie. Ja rozumiem sens nie wypuszczania kotów, ale moje biegają gdzie chcą.

2 polubienia

Moja kotka tez biegala gdzie chciala i mam teraz cztery kocieta do oddania :grin:
Na szczescie,juz sa chetni

2 polubienia

To się nazywa double universe. Podwójny świat, pewnie jakiś ciekawy eksperyment robiony na nas.

2 polubienia

A ja podpieram ścianę xd

3 polubienia

Szukasz partnerki podobno;)

2 polubienia

A stare, dobre Pytamy trwa. Zaszalał tam jeden troll. Głupota ludzka jest bezgraniczna.

2 polubienia

Gównojad sie przebudził…Jakim ograniczonym śmieciem trzeba być…Pol zycia mu minie na złośliwości i głupocie.
A moze on jest sparaliżowany od pasa w dół,nie moze sie przemieszczać i teraz sie msci za swoje nieszczeście?

2 polubienia

Sparaliżowany, to on ma mózg.

1 polubienie

Tego nie kwestionuje bo to chyba kazdy wie.Wszystko jednak wskazuje ze to coś więcej…
A moze po prostu kiła?

1 polubienie

Na szczęście tu wstępu nie ma. Chyba, ze pod innym nickiem. Ale grzeczniutki być musi.

1 polubienie

Juz dawno tu był…Jestem tego pewien.A jak nie on to ta zawistna i złosliwa małpa bez nicku lub z kilkoma na niebiesko.

Jeżeli to pierwsze, to, prędzej, czy później da o sobie znać. To się go pogoni. A co do drugiego, to za bardzo orientacji nie mam, o kogo chodzi.

1 polubienie

Nie bede podawal nicku bo jeden to za malo…Ale przypomnij sobie kto zadawal setki pytan bez sensu i to zawyczaj jak nie po nocach to oświcie.

1 polubienie