A nie mądrzej zaobserwować i pomyśleć, jak to robią

harmonijne ptaki fruwające, motyle, małpy nadrzewne, że nie są wrażliwe na tzw. klęski naturalne, jak cywilizowany, bezmyślny gatunek ludzki?

Kolrgo motyle co Ty wiesz o fruwaniu?

Wszystkie gatunki DSHN-u (Doskonałego Systemu Harmonii Natury) nie głupieją cywilizacyjnie, jak ogłupiany gatunek ludzki.

To jesli tak tejrdzsz i masz się za czlowieka zbawce ludzkosci? Czemu u mnie nie siedzisz na parapecie ?
Odpowiedź? W klimacie srodziemiomorza ? Można tylko po co?

Siedzę wszędzie tam, gdzie dominuje DSHN, i zachęcam bezmyślny, cywilizowany gatunek ludzki do kierowania się moim nauczaniem, bo życie jest wieczne i mądrze potrafić w nim się atrakcyjnie poruszać.

Prosisz się o sanatorium sadystką nie jestem. Kopac leżącego ???:roll_eyes::partying_face:

Nie kochasz obserwowania ptaków, motyli, ich boskiej genialności przy bezmyślności nieharmonijnego, cywilizowanego gatunku ludzkiego?

Nie kocham Ciebie? No cóż nikt nie jest doskonały :beer::joy_cat::joy_cat::joy_cat:

1 polubienie

Też nie kopię leżących cywilizowanych nieharmonijnych, bo nie wszyscy z nich mają złe chęci, a i osiągnięć mają nie mało.

Jak zwykle manipulujesz HOKO!. Większość katastrof naturalnych, jak wybuchy wulkanów, powodzie, susze, tornada czy huragany czynią olbrzymie spustoszenie w świecie harmonijnych zwierząt, ich siedlisk, gniazd, miejsc żerowania, itp.

2 polubienia

Wulkany, powodzie użyźniają glebę, susze można przypisać ludziom cywilizowanym, podobnie tornada, huragany. Kto tu manipuluje?

Daj koledze pomarzyć
Ze zbawicielem zostanie? Wiara czyni cuda? A ja mam uprawnienie do moderacji. duzo bym dala gdzie na dzień dzisiejszy wędruje administracja?

1 polubienie

I znowu sam sobie przeczysz. Wulkany i powodzie faktycznie użyźniają glebę ale dopiero po pewnym czasie! A wcześniej zabijają miliony harmonijnych zwierzątek. W dodatku – komu użyźniają? Patologicznemu gatunkowi ludzkiemu, żeby mógł uprawiać ziemię, czego harmonijne istoty jakoś nie potrafią. .
Myślisz, że jak taki wulkan pierdyknie chmurą dymu, gazów i siarki to harmonijne ptaki fruwające, motyle, kawki i szczygły będą wdychać to jak wonny nektar?
images

Myślisz, że jak wezbrana rzeka albo tsunami zaleje kilkaset kilometrów kwadratowych terenu to wszystkie zwierzęta będą z rozkoszą kąpać się w darmowym basenie?

2 polubienia

1529592571_by_Mudzina_500

2 polubienia

Kolego nie wymagaj myslenia bedzie Ci łatwiej

3 polubienia

Jesteśmy skazani na bycie na ziemi. A wystarczyło by wznieść się w powietrze by uniknąć tragedii. Jak ptaki.

3 polubienia

Skrzydlate? Nie używam. :innocent::innocent::innocent:

1 polubienie

A jak masz lęk wysokości?

1 polubienie

Harmonijne małpy, też są skazane na bycie na ziemi. :smiley:

@harmonik No proszę Cię. :slight_smile: