A taki Kim Dzong Un....

Nie zadaję żadnego pytania.
Celowo…
kim

Piszcie, co tylko Wam ślina na język w temacie… tego oszołoma.

to psychopata nie oszolom.

4 polubienia

I alkoholik.

2 polubienia

a tego to ja nie wiem, ale wcale bym sie nie zdziwila.

2 polubienia

Ma ciągi akloholowe.

1 polubienie

To może ja napiszę coś miłego? No ktoś musi.:roll_eyes: Co by tu… O! Już wiem! Ma ładne usta.:unamused:

2 polubienia

Nie zgadzam się, bo towarzysz Stalin, ładniejsze usta miał od malin, jak pisała pewna znana noblistka. :grinning:

3 polubienia

Dziecko po przejściach, które chce być Bogiem.

2 polubienia

Nie jestem hiena, żeby rzucać się na padlinę. Powiem tyle, cały ich klan powinni wystrzelić w kosmos. Wydaje mi się, że kolejne pokolenia wychowywane w tym klanie nie mają za wiele do powiedzenia, bo mogą skończyć jak rzesze obywateli. Nie mają większego wyboru, pewnie genetycznie są już spierdzieleni. A ten jego alkoholizm być może wynika z nieradzenia sobie z tym wszystkim.

2 polubienia

Najważniejsze żeby nie kradł, a resztę można mu wybaczyć, skoro dzięki niemu Korea wstała z kolan i nie daje sie upokorzyć Amerykanom czy Japończykom :slight_smile:

6 polubień

Masz całkowitą rację! Nasz ukochany Kaczong powinien brać przykład!

5 polubień

Kim Kacz Un juz bierze przyklad - na razie poszukuje poniemieckich tuneli na baze prob nukleatnych, zlotego pociagu i bursztynowej komnaty, zeby to sfinansowac i naciska na budowe elektrowni atomowej, zeby atom miec do rakiety.

3 polubienia

Mi osobiście najbardziej przypadły do gustu usta towarzysza Berii. A jak on całował… Wszystkie: te, które tego chciały i te, które nie chciały! Ten, to musiał mieć usta…:wink:

2 polubienia

Żeby tylko usta… :kissing_closed_eyes:

2 polubienia

Tu gdy był młody i studiował w Szwajcarii.

pri_51557478

Władza i ego zrobiły z niego potwora i wieprza w jednym …

4 polubienia

Dziś urodziny Jarozbawa! Uczcijmy chwilą ciszy :smiley:

3 polubienia

O tych studiach w Szajcarii to podobno fake.

Wychowywał się w Szwajcarii, nie tylko studia XD

1 polubienie

Zawsze niezmiennie,jest to mieszanina obrzydzenia i wrogości.

4 polubienia

A dzis mamy urodziny…

1 polubienie