A taki Kim Dzong Un....

Jarozbawa

Ciekawe jakby ktoa chcial dac Jarozbaw dziecku na imie (pomijam kontekst - generalnie obelzywe, lub powodujace pomylke co do plci nie jest)

1 polubienie

Odpimpajta się ode mnie. Nikogo zbawiać nie będę. :innocent::crazy_face:

2 polubienia

Kolego, jak to mawial moj zmajomy, a bo to jednemu psu Burek? Wykazywal duzo poczucia humoru bo takie nazwisko nosi.

2 polubienia

W Polsce jest wykaz imion, które można nadać.
Nawet nie ma imienia Kuba w tym wykazie i trzeba nadawać Jakub.

Jarozbaw może wprowadzą, ale będzie to imię zarezerwowane wyłącznie dla katolików i ich nowego Mesjasza.

1 polubienie

z tym Kuba sie nie zgodze - syn znajomych ma w metryce Kuba.
a co do wykazu? mieli to ponoc zlikwidowac?

Nie wiem ale właśnie mój znajomy 12 lat temu synowi nie mógł nadać takiego imienia (Kuba).
Obecnie nie wiem jak jest. Moi znajomi już nie rodzą dzieci :wink:

1 polubienie

najzabawniejsze, ze jak ten Kuba skonczyl osiemnascie lat to przeprowadzil sprawe sadowa o zmiane imenia na… Jakub :grin:

2 polubienia

A myślę że rodzice nadając mu to imię musieli chyba jednak się odwoływać do kierownika USC, bo tego imienia naprawdę nie nadawano.
Nawet Wojewódzki o tym kiedyś mówił (on też Jakub z metryki)

wiem, ze rodzice mieli kuzynow gdzie trzeba, bo faktycznie to byl poczatek lat 80.

1 polubienie

Skąd wiesz okonek, że fake? Myślisz, że bym tu coś publikował, zanim bym tego nie sprawdził?

W tym filmie (dokumentalnym) mówią, że Kim tam studiował.

2 polubienia

Ja tylko napisalam, ze ponoc fake. Ale sie nie upieram, bo juz sprawdzilam, ze do szwajcarskich szkol chodzil niespecjalnie wybitnym uczniem bedac. W przypadku takich osob to nalezaloby uzyc jakiegos programu porownywania twarzy, zeby miec jakas pewnosc🙄.

1 polubienie

Program do porównywania twarzy był w tym wypadku wykorzystany :upside_down_face:

2 polubienia

Ale przecież wszyscy Azjaci wyglądają tak samo!

2 polubienia

domyslam sie - w takich przypadkach wykorzystuje sie wszystkie dostepne srodki.

Racja @Bingola. Tu nawet płeć… cholerka, taka sama jakby… :blush:
chiny

3 polubienia

Kiedys pewien murzyn z Ghany,powiedzial mi ze oni tak wlasnie mniej wiecej,widza bialych :rofl:

Jarek wersja skośnooka

Nie przedadzaj, Jarek to przy Kimie i systemie stworzonym przez dziadka Kima to mily starszy pan.

1 polubienie

Tak, jak Łukaszenka. :grinning:

1 polubienie