A teraz Quiz ekstremalny

Niezbyt trudny dziś
8/12, a źle: partykuła, Mickiewicz, mylonityzacja i kłonica.

4 polubienia

9/12
źle: Żak, acetylen, mylonityzacja

4 polubienia

10|12 Źle; Cezary Żak i myto…, mylo…, mylotonizcja…, mylonitonizacja…

4 polubienia

zle serial i mylotynizacja.
oszczep fuksem, zalozenie bylo dobre to i trafilam
10/12

3 polubienia

8/12
Garos, czerwonka, mylo… i bucket mi się wymknęły z pamięci (albo nigdy ich tam nie było).
Ale przy okazji przeczytałem sobie z przyjemnością całą balladę Mickiewicza, jako że zacytowany fragment jakoś dziwnie mi zabrzmiał. Jednak błędu nie było, okazało się tylko że w czasach szkolnych nigdy jej do końca nie przeczytałem.

3 polubienia

9/12…Troche szczescia bylo bo acetylen nie lezy jakos w kregu moich zainteresowan.Podobnie klonica…Zle jednak mialem partykule,Mickiewicza i mylnityzacja czy jakos tam :innocent:

2 polubienia

Pytanie o rzut oszczepem bylo co najmniej dziwne.Po pierwsze,autor nie odroznia kobiet od mezczyzn.Po drugie ,podajac takie a ni inne rezultaty,wziete chyba z glebokiego przedwojnia,przyznal sie niejako ze ta konkurencja jest jemu/jej calkowicie obca. :grinning:

1 polubienie

Wszystko gra. To 98,48m jest aktualnym rekordem świata w męskim rzucie oszczepem, a ten rekord w 1996 roku ustanowił Czech, Żelezny.

2 polubienia

To wiem…
Pisalem o czyms zupelnie innym.

1 polubienie

Aa, rozumiem, chodzi o pozostałe podane wyniki, Fakt, trochę dziwnie zestawił.

2 polubienia

no powiedzmy, ze bylo to pytanie typu “z ksiegi Guinessa wziete” :wink:

1 polubienie

Dokladnie.I w sumie gdyby nie prawidlowa odpowiedz,mialbym sie chyba domyslac ze chodzi raczej o kobiety :rofl:

1 polubienie

Nie załapałem, o co Ci chodzi w pierwszej chwili.

Zareczam Ci ze nie.Jesli sie sportem nie interesujesz to oczywiscie,co innego.Ale przy zalozeniu ze mowimy o mezczyznach,wynik jest podany na tacy.Sidlo czy Nikiciuk ponad pol wieku temu,rzuciliby te pozostale wyniki,“lewymi recami” :joy:

2 polubienia

jak wiesz, sport jako zainteresowanie i ja najczesciej innymi sciezkami chadzaja…
nastawilam sie na rownie ambitnego zadawacza pytan i sie nie zawiodlam :wink:

3 polubienia

Połóweczka…

2 polubienia

Masz połóweczkę? Podzielisz się? Obalim? :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Nie mam, ale mogie nabyć… :joy:

2 polubienia

Cos Ty taki minimalista sie zrobil? Poloweczka na dwoje?:face_with_monocle::wink:

2 polubienia

Bo później króweczka. :joy:

3 polubienia