A Ty podziękowałeś?

Jak w temacie, podziękowaliście już?

5 polubień

Bogu, to będę dziękować, gdy ten cały PiS zniknie ze sceny politycznej… i Polska wygra z Hiszpanią…

9 polubień

Podziękuję jak mojej sympatii abepe J. dobry Bog oprocz rozumu mowe odbierze.
@birbant - PiS to jak Hydra, jeden łeb obetniesz trzy odrosna.
Na szczescie w polityce zawsze jest szansa, ze te łby sie wezmą wzajemnie za łby i nam pzostanie patrzec jak sie wzajemnie zagryzają.
Prezes tez tym wie.
Na razie mamy wojne polsko rosyjska na prywatne skrzynki mailowe.
Moze starsze pokolenie da sie nabrac na te bajki, ale "oblezenie elektroniczbej twierdzy ’ jest po prostu smieszne.
Telegraf, telegraf…?
Gdzie i kiedy ja te nazwe slyszalam dostojny jubilacie???

5 polubień

PO dziękuje.

:upside_down_face:

4 polubienia

O Boże. Zaraz to zrobię

2 polubienia

O Boże! Bój się Boga

1 polubienie

@GumowaFoka
Drugie przykazanie
Nie będziesz brał imienia pana Boga swego nadaremno :innocent:

5 polubień

To co ciśnie mi się na usta, nie nadaje się do publikacji :confounded:

4 polubienia

Na całe szczęście nie jaram się sportem… Zawsze trochę mniej frustracji :man_shrugging:

2 polubienia

Niby racja,
bo niezdrowa jest frustracja. :grinning:

2 polubienia

Wiesz co?
Wyjscie z takim tematem w dzień meczu,przypomina mi slynne w mojej rodzinie,“wejscie"wujka w 1973 roku na imprezie rodzinnej…
Oto wszyscy sie gromadzą przed telewizorem bo Szurkowski i Szozda uciekają na mistrzostwach świata w Barcelonie…Nawet ci z gości dla których kolarstwo bylo jedynie mglistym rykoszetem po majowym"zanudzaniu” Wyscigiem Pokoju :innocent:
I nagle wchodzi wujek ktory wykorzystal chwile ciszy by nieśmialo zagaić:
-A na drugim programie powinien juz byc film o słoniach! :roll_eyes: :innocent: :wink:

9 polubień

Tak się liże rowa władzy. Obrzydliwe.

4 polubienia

Dobrze, ze nie o łosiach.
Bo na te biedne zwierzatka ostatnio nagonka w prasie.
Łosie do odstrzalu…
Komus sie poroże na scianie zamarzylo?

1 polubienie

Jeśli dobrze pamiętam to chyba tak.

1 polubienie

Podziękuję jak ześle grom z jasnego nieba…

2 polubienia

Piorun tak latwo betonu nie skruszy…

3 polubienia

Wierzę, że skruszy wszystko. Tylko żeby był…

1 polubienie

Juz jedna gorzka pigulke przelknal - kardynalem nie jest. Moze to zachowanie wynika z checi przylaczenia sie do betonu tym razem watykanskiego? Stojacego w opozycji do dzialan Franciszka? (nikt nie jest wieczny, a mozna liczyc sie, ze po papieżach “reformatorach” zwykle nastepwal czas kontrreformacji?)
Ale to takie dywagacje. Na pewno Franciszek patrzy na Kościół jako organizacje globalna, nie europejski zascianek. Pragmatyczny jest. I to moze przeważyć na nastepnych konklawe. Czarny, a przynajmniej nie muszacy sie opalac papiez niewykluczony.

3 polubienia

No i masz rację.

1 polubienie

W Łodzi byli szczesliwi jak sie abepe J. do Kakowa pozbyli. To miasto jest wielokulturowe religijnie, poprzedni biskup duzo zrobil, zeby zaistniala jakas forma moze nie ekumenizmu, ale choc wzajemnej tolerancji. Przyszedl fanatyk Jedraszewski i to rozwalil w rok. O jego chciwosci legendy krazyly. Zloty książę prawie.
Dla zoltego metalu i kariery zrobi wszystko.
Przy tym sprawny scholastyk i bliski sofistce specjalista od wykrecania kota ogonem :wink:

4 polubienia