A w ręcznej coś drgnęło

17:28. Zaczyna się rzeź niewiniątek. Patrzeć, yebana mać, na to nie mogę…

Oni ten mecz przegrali zaraz po wyjsciu na 2 polowe…Za taka postawe,odsuwalbym od kadry!Nie wolno tak reprezentowac kraju!!!Jak sie nie chce grac to wypier.alac do kopania ogrodkow!

1 polubienie

19:31. I pomyśleć, że kiedyś Polska potęgą w handballu była.

No żesz, qurva, tak nie trafić… Co to w ogóle jest, ja się pytam? Rozgrywki w szkolnym SKS?

1 polubienie

Ja rozumiem, przegrać. Ale nie robić, qrva komuś loda…!!!

Jest 14 minut do konca.To calkiem sporo na walke.A oni nic…Gardze takim uprawianiem sportu.

1 polubienie

21:34. Mamusiu, on mnie bije…

1 polubienie

Norwegowie tymi karami,robia wszystko aby nam sie lepiej gralo…A tu nic z tego :rage:

1 polubienie

22:35. To już jest ruchan.e w dupę.

1 polubienie

Jak mozna tracic za kazdym razem pilke w przewadze?Czy oni graja w noktowizorach???

1 polubienie

Moryto strzelił karnego i jest już “tylko” 27:39.

Sorry, 27:40.

Jeszcze 3 minuty tortur.

Ja pier. olę. Jest 41.

Nieee… 42.

**Uff…, koniec tej męki.

Powiem wam coś polskie chłopczęta. Idźcie teraz do szatni, przywdziejcie swoje rureczki, weźcie torebki, zróbcie sobie makijaż i zpierda. ajcie na paradę równości, bo piłka ręczna nie dla was, jebiona wasza…, tylko dla mężczyzn,**
I wszystko w temacie z mojej strony.

Aha, zrobiliście wielką przykrość waszym poprzednikom od pana Wenty i jesteście ich niegodni. A teraz na paradę równości, marsz!!! Tam będziecie wśród swoich.

1 polubienie

Jeszcze Cie tak wkutego nie widzialem…Ale zgadzam sie.Chyba pierwszy raz w zyciu mialem do czynienia z brakiem walki nawet w przewadze…Nie do pomyslenia.
Jak sobie przypomne mecze Grunwaldu i Slaska Wroclaw z dziecinstwa gdzie sie pot z krwia przelewal… :roll_eyes:
Przeciez to wstyd!!!
Ciekawe co by na te ekipe powiedzial trener w rodzaju Wagnera…

1 polubienie

Trener w rodzaju pana Wagnera nie miałby takiej ekipy.

A te miękkie bezjajeczne faje rozpierdo. iły moje wszelkie nadzieje, bo piłka ręczna jest wspaniałym sportem, ale nie dla mięczaków. Zamykam ten temat na dziś…

1 polubienie

50 min i Szwedzi nas demolują. 14:24.
To są aktualni wicemistrzowie świata.

Nasi grają tak samo, jak wczoraj. Szwedzi jedna niewymuszona strata, Polacy, o ile dobrze policzyłem coś, koło siedmiu zgubień piłek i, mniej więcej tyleż podań do rywala. Jesteśmy w ogonie Europy w piłce ręcznej.

Koniec męki. 18:28.
Jesteśmy za burtą, ale są jeszcze mecze o honor, w tym jeden z Hiszpanią…, a drugi z Rosją, buahahaha…!!!

1 polubienie

Oszczędzali siły na Rosję :sunglasses: :flushed:

1 polubienie

Ogladalem fragmemty meczu ze szwecją. Ale nie znam sie na tym. Gdyby porownac to do pilki noznej, to w recznej mamy chyba jednak lepszych zawodnikow niz w nodze, porownujac do swiatowej czolowki ? Xd slyszalem komentarze, ze jednak kilku zawodnikow mamy na swiatowym poziomie.

To proporcjonalnie wyglada to pewnie tak jakbysmy teraz w noge przegrywali z potęgami tak z 5 1 czy takie 4 do 0 ? :rofl:

Mniej więcej dobrze to wydedukowałeś. Z tym, że wynik z Norwegią przełożył by się na 0:7 najmniej.

1 polubienie

No rzeczywiscie troche zanizylem. 4 0 z taką Brazylią czy Francja to nie bylby taki dramat :rofl:

Ale znowu na jakim poziomie jest norwegia porownujac do nogi ? Bo w recznej wiem ze Francja czy Chorwacja to zawsze najwieksze druzyny byly tak? A Norwegia?

Norwegia jest w gronie drużyn, które są kandydatami na podium w każdej imprezie, z tym, że w tych ME, grali, naprawdę słabo. Z Polską też nie pokazali tego, co, naprawdę potrafią, a mimo to wysoko wygrali.
Polacy 2 mecze grali tak, jakby, po raz pierwszy w swych składach znaleźli się na meczu. Totalnie niezgranie.

1 polubienie

A Franuzi to we wszystkim chyba dobrzy… oni to sa w tych sportach zespolowych…

1 polubienie